Przebudowa drogi gminnej nr 291564K ul. Kościuszki w km od 0+000,00 - 0+564,93 (sięgacz I w km 0+000,00 - 0+075,63, sięgacz II w km 0+000,00 - 0+035,00) w miejscowości Krynica-Zdrój
GMINA KRYNICA -ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00164824
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00164824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 11:09
- Lokalizacja
- Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98ce0866-c14b-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7343543100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00164824 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 291564K ul. Kościuszki w km od 0+000,00 - 0+564,93 (sięgacz I w km 0+000,00 - 0+075,63, sięgacz II w km 0+000,00 - 0+035,00) w miejscowości Krynica-Zdrój
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRYNICA -ZDRÓJ
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 472 55 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umkrynica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.krynica-zdroj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krynica_zdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 291564K ul. Kościuszki w km od 0+000,00 - 0+564,93 (sięgacz I w km 0+000,00 - 0+075,63, sięgacz II w km 0+000,00 - 0+035,00) w miejscowości Krynica-Zdrój2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98ce0866-c14b-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029490/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej ul. Kościuszki w Krynicy-Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129176/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiOD.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2118338,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania i zamówienia było wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych w zakresie przebudowy drogi gminnej nr 291564K ul. Kościuszki w km od 0+000,00 - 0+564,93 (sięgacz I w km 0+000,00 - 0+075,63, sięgacz II w km 0+000,00 - 0+035,00) w miejscowości Krynica-Zdrój, Gmina Krynica-Zdrój. Zamówienie obejmuje przebudowę drogi publicznej klasy D, ulicy Kościuszki od km 0+000,00 do km 0+564,93 o ruchu jednokierunkowym oraz dwóch „sięgaczy” znajdujących się w jej pasie drogowym: „sięgacz I” długości 75,63 m o ruchu dwukierunkowym z placem do zawracania dla pojazdów osobowych oraz „sięgacz II” długości 35,00 m o ruchu dwukierunkowym.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) wymianę wszystkich elementów konstrukcji drogi tj.: krawężników, obrzeży, nawierzchni jezdni wraz z podbudową, nawierzchni chodników wraz z podbudową, nawierzchni zjazdów wraz z podbudową;
2) modernizację oświetlenia ulicznego: ułożenie podziemnej linii zasilającej, przebudowę odcinka kabla zasilającego, wymianę istniejących słupów wraz z oprawami oświetleniowymi na nowe typu LED;
3) przebudowę sieci elektroenergetycznej nN, zabezpieczenie rurami osłonowymi odcinków sieci nN i SN;
4) przebudowę telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej.
Prace należy zrealizować zgodnie z dokumentacją, na którą składają się dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku Nr 9 i 10 do SWZ (Dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych).
Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które stanowią Załącznik Nr 8 do SWZ.
Wykonawca musi zaoferować co najmniej 60 miesięczny okres rękojmi i gwarancji na całość przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2914454,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2914454,99 PLN
| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |