Wykonanie utwardzenia ul. Równej (od ul. Chłodnej do ul. Polnej) w Radomiu
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00440887
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00440887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-01 12:20
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ca3b41d-4a8c-497f-aa20-cf2b0239cafd
- Identyfikator
- 9482486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440887 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie utwardzenia ul. Równej (od ul. Chłodnej do ul. Polnej) w Radomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ca3b41d-4a8c-497f-aa20-cf2b0239cafd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami i komunikacją
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie utwardzenia ul. Równej (od ul. Chłodnej do ul. Polnej) w Radomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ca3b41d-4a8c-497f-aa20-cf2b0239cafd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026275/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.38 Wykonanie utwardzenia ul. Równej (od ul. Chłodnej do ul. Polnej) w Radomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402939
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.54.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 208650 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie utwardzenia ul. Równej (od ul. Chłodnej do ul. Polnej) w Radomiu.
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Radomski Program Drogowy”.
Zamówienie obejmuje:
- wykonanie podbudowy (wykonanie koryta, wzmocnienie podłoża, rozłożenie kruszywa kamiennego),
- roboty bitumiczne (skropienie podbudowy lepiszczem, wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego),
- roboty wykończeniowe (regulację studni kanału sanitarnego, zasuw sieci wodociągowych i gazowych, ustawienie znaków drogowych, wykonanie zjazdów i poboczy).
Zakres zamówienia:
- wykonanie podbudowy z mieszanki CBGM 0/11,2 klasa C1,5/2,0 - 1 150 m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego - 1 150 m2,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego - 1 050 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji pn. Wykonanie utwardzenia ul. Równej (od ul. Chłodnej do ul. Polnej) w Radomiu zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2023r., poz. 1605 ze zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W postępowaniu złożono osiem ofert. Najwyżej oceniono ofertę firmy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe INTERBUD Sp. z o.o., ul. Limanowskiego 154, 26-600 Radom. Cena ww. oferty (330.679,35 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (230.000,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |