Zadanie 1: Modernizacja ul. Syski w Boguchwale Zadanie 2: Budowa chodnika przy ul. Sportowej
Gmina Boguchwała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00675017
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00675017/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-27 14:45
- Lokalizacja
- Boguchwała, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfcf1937-6e97-4043-b9c0-2e221f0906ab
- Identyfikator
- 5170036465
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675017 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie 1: Modernizacja ul. Syski w Boguchwale
Zadanie 2: Budowa chodnika przy ul. Sportowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Boguchwała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Suszyckich 33
1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kotula@um.boguchwala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.boguchwala.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cfcf1937-6e97-4043-b9c0-2e221f0906ab1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zadanie 1: Modernizacja ul. Syski w BoguchwaleZadanie 2: Budowa chodnika przy ul. Sportowej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfcf1937-6e97-4043-b9c0-2e221f0906ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675017
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624585
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wszystkie udziały w GOKOM Sp. z o.o. posiada Gmina Boguchwała. W spółce nie ma innych udziałów niż należące do Gminy Boguchwała., więc warunek z art. 214 ust. 1 pkt 11 lit c jest spełniony. Posiadanie przez Zamawiającego całości kapitału zakładowego Gospodarki Komunalnej Spółki z o.o., oraz fakt, ze prawo
głosu nie jest w żaden sposób ograniczone sprawia, że Zamawiający, sprawuje kontrolę nad tą spółką w sposób analogiczny do kontroli sprawowanej nad własnymi służbami. W związku z tym warunek z art. 214 ust. 1 pkt 11 lit a jest spełniony. Odnośnie art. 214 ust. 1 pkt 11 lit b, w przedmiotowym przypadku średni przychód osiągnięty przez osobę prawną lub zamawiającego w odniesieniu do usług, dostaw lub robót budowlanych za 3 lata poprzedzające udzielenie zamówienia wykazuje, że procent działalności Wykonawcy, wykonywanej na rzecz Zamawiającego wynosi 92,46 %. Należy zatem uznać, że przesłanka określona w art. 214 ust. 5 Pzp została spełniona.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Zadanie 1 – Modernizacja ul. Syski w Boguchwale.
Modernizacją zostanie objęty odcinek drogi o pow. 150 m2.
Zakres robót obejmie:
-wykopy z odwozem 4,0 m3
-cięcie szczelin w nawierzchni bitumicznej 12m
-rozbiórkę nawierzchni bitumicznej 57m2
-podbudowę z kruszyw łamanych 11 m2
-czyszczenie i skropienia nawierzchni asfaltem 85m2 +150 m2
-warstwę wiążącą i ścieralną nawierzchni bitumicznej 4+4 cm
2) Zadanie 2 – Budowa chodnika przy ul. Sportowej w Boguchwale.
Zadaniem zostanie objęty 59 m odcinek ul. Sportowej w Boguchwale w technologii:
-roboty ziemne - korytowanie na gł. 35 cm
- podbudowa warstwa dolna - kruszywo łamane 31,5 - 63
-podbudowa warstwa górna kruszywo łamane 0 - 31,5
-obrzeża betonowa 30 x 8 na ławie betonowej
-nawierzchnia z kostki betonowej gr. 6 cm na 4 cm podsypce cem.- piask.
- plantowanie terenu za obrzeżem
- uzupełnienie przestrzeni między obrzeżem a cokołem ogrodzenia kruszywem łamanym 45m
Docelowa szer. nawierzchni z kostki 1,0 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOKOM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 691549311
7.3.4) Miejscowość: Boguchwała
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49804,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |