"Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim– etap II”
GMINA OPOLE LUBELSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00165095
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00165095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 12:09
- Lokalizacja
- Opole Lubelskie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-19ce6f57-c6cc-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7171733612
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00165095 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim– etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOLE LUBELSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020026
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 4
1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 081 827 72 01
1.5.8.) Numer faksu: 081 827 72 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@opolelubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opolelubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
pzp.opolelubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim– etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19ce6f57-c6cc-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010583/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139745/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPR.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1528552,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: "Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim – etap II”. Zadanie finansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z rewitalizacją parku miejskiego w Opolu Lubelskim zlokalizowanego przy ul. Al. 600 lecia. Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewidencyjnym 421 położoną w Opolu Lubelskim, obręb 03 miasto Opole Lubelskie. Teren inwestycji objęty jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Opole Lubelskie zatwierdzonego uchwałą nr X/92/04 RM w Opolu Lubelskim z dnia 27 stycznia 2004r (Dz.Urz.Woj.Lub. Nr 448 poz. 985 z 17 marca 2004r.) Działka nr ew. 421 jest częścią zespołu parkowo pałacowego w Niezdowie. Teren całego założenia pałacowo parkowego w Niezdowie znajduje się pod ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Obiekt wpisany do rejestru zabytków woj. lubelskiego pod nr A/447.
3. CZĘŚĆ I: Budowa pumptracka do jazdy na rowerach, deskorolkach i rolkach. W zakres zamówienia wchodzi między innymi:
a) Budowa trasy do terenowej jazdy rowerowej, tzw „pumptrack” o powierzchni toru do jazdy ok. 697 m2 zgodnie z projektem;
b) Niwelacja terenu, boczne muldy i zakręty winny być oskarpowane, obsiane i obsadzone roślinami i wtopione w płaszczyznę terenu;
c) Wykonawca winien skalkulować w ofercie wbudowanie rury przyłącza wodociągowego na odcinku 65 mb (przewód wodociągowy PE RC SDR11 dn40) przebiegającego pod planowanym do wykonania pumptrackiem.
d) Zakończenie rury należy wyprowadzić ponad teren oraz zabezpieczyć w taki sposób, aby w przyszłości istniała możliwość jej wykorzystania.
e) Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zapewnia na swój koszt udział uprawnionego archeologa. Wykonawca winien zapewnić prowadzenie badań archeologicznych w formie nadzoru podczas realizacji prac ziemnych. Prowadzenie prac archeologicznych zgodnie z załączoną decyzją LWKZ w Lublinie zezwalającą na prowadzenie robót budowlanych. Wykonawca uzyska zezwolenie LWKZ na prowadzenie nadzoru zgodnie z decyzją LWKZ.
f) Wykonawca zapewnia obsługę geodezyjną oraz inwentaryzację geodezyjną;
g) W przypadku prowadzenia robót w bezpośrednim sąsiedztwie drzew prace ziemne oraz inne prace z wykorzystaniem sprzętu mechanicznego lub urzadzeń technicznych, prace w obrębie bryły korzeniowej oraz pni drzew lub krzewów winny być prowadzone w jak najmniej szkodliwy sposób dla roślin. Drzewa będace w zasiegu należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Wszleki ruch sprzętu budowlanego powinien być zorganizowany poza rzutami koron lub ewentualnie na ułożonych matach antykompresyjnych. W zasiegu rzutu koron zabrania się skałdowania jakichkolwiek materiałow oraz zmian poziomu gruntu czy tez jego zageszczania.
h) Wykonawca musi dostostosowac użycie sprzętu budowlanego do nośności alejek parkowych, przewidziana obsługa transportem maksymalnie do 3,5 tony;
i) Wykonawca winien przywrócić teren do stanu pierwotnego po wykonanych robotach;
j) Wykonawca winien ustanowić kierownika robót budowlanych, który ma obwowiazek respektować polecenia wydawane przez kierownika budowy (zapewnia Zamawiający).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 206013,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: "Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim – etap II”. Zadanie finansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z rewitalizacją parku miejskiego w Opolu Lubelskim zlokalizowanego przy ul. Al. 600 lecia. Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewidencyjnym 421 położoną w Opolu Lubelskim, obręb 03 miasto Opole Lubelskie. Teren inwestycji objęty jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Opole Lubelskie zatwierdzonego uchwałą nr X/92/04 RM w Opolu Lubelskim z dnia 27 stycznia 2004r (Dz.Urz.Woj.Lub. Nr 448 poz. 985 z 17 marca 2004r.) Działka nr ew. 421 jest częścią zespołu parkowo pałacowego w Niezdowie. Teren całego założenia pałacowo parkowego w Niezdowie znajduje się pod ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Obiekt wpisany do rejestru zabytków woj. lubelskiego pod nr A/447.
3. Część II: Rozbudowa istniejącego placu zabaw. W zakres zamówienia wchodzi między innymi:
a) Przebudowa placu zabaw dla dzieci: usunięcie obecnie istniejących zabawek, przesunięcie placu w kierunku wschodnim częściowo poza jego obecny obrys i wyposażenie go w nowe zabawki z naturalnego drewna i lin konopnych. Na placu zabaw ze względu na charakter zabawek z naturalnego drewna projektuje się siedziska w formie kłód z okorowanych odcinków pni drzew liściastych. Powierzchnia placu zabaw będzie pokryta 20 cm warstwą nawiezionego, wymienianego piasku monofrakcyjnego;
b) Wykonawca zapewnia obsługę geodezyjną przebudowy placu zabaw oraz inwentaryzację geodezyjną.
c) Wykonawca ma obowiązek dokonać ostrożnego demontażu urządzeń istniejącego placu zabaw i dokonać ponownego montażu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie gminy Opole Lubelskie. Zgłoszenie robót zostanie wykonane przez Zamawiającego. Załącznikiem jest projekt montażu placu zabaw.
d) Wykonawca dostarczy oraz zamontuje nowe urządzenia placu zabaw zgodnie z projektem rewitalizacji parku. Zamawiający wymaga dostawy i montażu karuzeli dla dzieci z siedziskami.
e) Wykonawca musi dostostosowac użycie sprzętu budowlanego do nośności alejek parkowych, przewidziana obsługa transportem maksymalnie do 3,5 tony;
f) W przypadku prowadzenia robót w bezpośrednim sąsiedztwie drzew prace ziemne oraz inne prace z wykorzystaniem sprzętu mechanicznego lub urzadzeń technicznych, prace w obrębie bryły korzeniowej oraz pni drzew lub krzewów winny być prowadzone w jak najmniej szkodliwy sposób dla roślin. Drzewa będace w zasiegu należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Wszleki ruch sprzętu budowlanego powinien być zorganizowany poza rzutami koron lub ewentualnie na ułożonych matach antykompresyjnych. W zasiegu rzutu koron zabrania się skałdowania jakichkolwiek materiałow oraz zmian poziomuy gruntu czy tez jego zagęszczania
g) Wykonawca winien przywrócić teren do stanu pierwotnego po wykonanych robotach;
h) Wykonawca winien ustanowić kierownika robót budowlanych, który ma obwowiązek respektować polecenia wydawane przez kierownika budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 296755,60 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: "Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim – etap II”. Zadanie finansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z rewitalizacją parku miejskiego w Opolu Lubelskim zlokalizowanego przy ul. Al. 600 lecia. Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewidencyjnym 421 położoną w Opolu Lubelskim, obręb 03 miasto Opole Lubelskie. Teren inwestycji objęty jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Opole Lubelskie zatwierdzonego uchwałą nr X/92/04 RM w Opolu Lubelskim z dnia 27 stycznia 2004r (Dz.Urz.Woj.Lub. Nr 448 poz. 985 z 17 marca 2004r.) Działka nr ew. 421 jest częścią zespołu parkowo pałacowego w Niezdowie. Teren całego założenia pałacowo parkowego w Niezdowie znajduje się pod ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Obiekt wpisany do rejestru zabytków woj. lubelskiego pod nr A/447.
3. Część III: Przebudowa budynku amfiteatru wraz z zakupem, dostawą i montażem mobilnego zadaszenia oraz modernizacja istniejących alejek.
a) Wykonawca wykona remont istniejącego budynku amfiteatru zgodnie z projektem oraz pozwoleniem na budowę.
b) Wykonawca wykona remont istniejących alejek.
c) W ramach zadania do obowiązków wykonawcy należy dostarczyć oraz zamontować zadaszenie mobilne nad istniejącą częścią widowni amfiteatru.
d) Wykonawca podczas prowadzenia robót jest obowiązany konsultować z Zamawiającym proponowane do wbudowania materiały, w tym na żądanie Zamawiającego jest obowiązany do przedkładania próbek materiałów celem ewentualnej konsultacji z LWKZ w Lublinie. Wykonawca musi dostostosowac użycie sprzętu budowlanego do nośności alejek parkowych, przewidziana obsługa transportem maksymalnie do 3,5 tony;
e) W przypadku prowadzenia robót w bezpośrednim sąsiedztwie drzew prace ziemne oraz inne prace z wykorzystaniem sprzętu mechanicznego lub urzadzeń technicznych, prace w obrębie bryły korzeniowej oraz pni drzew lub krzewów winny być prowadzone w jak najmniej szkodliwy sposób dla roślin. Drzewa będace w zasiegu należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Wszleki ruch sprzętu budowlanego powinien być zorganizowany poza rzutami koron lub ewentualnie na ułożonych matach antykompresyjnych. W zasięgu rzutu koron zabrania się skałdowania jakichkolwiek materiałow oraz zmian poziomu gruntu czy tez jego zagęszczania
f) Wykonawca winien przywrócić teren do stanu pierwotnego po wykonanych robotach;
g) Wykonawca winien ustanowić kierownika robót budowlanych, który ma obwowiazek respektować polecenia wydawane przez kierownika budowy.
h) Wykonawca zapewnia obsługę geodezyjną oraz inwentaryzację geodezyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 231834,49 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: "Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim – etap II”. Zadanie finansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z rewitalizacją parku miejskiego w Opolu Lubelskim zlokalizowanego przy ul. Al. 600 lecia. Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewidencyjnym 421 położoną w Opolu Lubelskim, obręb 03 miasto Opole Lubelskie. Teren inwestycji objęty jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Opole Lubelskie zatwierdzonego uchwałą nr X/92/04 RM w Opolu Lubelskim z dnia 27 stycznia 2004r (Dz.Urz.Woj.Lub. Nr 448 poz. 985 z 17 marca 2004r.) Działka nr ew. 421 jest częścią zespołu parkowo pałacowego w Niezdowie. Teren całego założenia pałacowo parkowego w Niezdowie znajduje się pod ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Obiekt wpisany do rejestru zabytków woj. lubelskiego pod nr A/447.
3. Część IV: Wykonanie nasadzeń wraz z pielęgnacją zieleni. W zakres zamówienia wchodzi między innymi:
a) Wykonanie pielęgnacji zieleni oraz wykonanie nowych nasadzeń zgodnie z załączonym projektem;
b) Wykonawca winien dokonać plantowania terenu, nasadzeń po wykonaniu robót budowlanych związanych z przebudową placu zabaw oraz pumptracku oraz związanych z remontem alejek i remontem amfiteatru. W tym zakresie zobowiązany jest do koordynacji z pozostałymi wykonawcami,
c) W trakcie pielęgnacji oraz nowych nasadzeń Wykonawca zapewnia nadzór dendrologiczny.
d) Wykonawca winien zapewnić kierowanie robotami w zakresie zieleni przez osobę posiadającą kwalifikacje, o których mowa w art. 37 b ust. 1 i 3 ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
e) Wykonawca podczas prowadzenia robót jest obowiązany konsultować z Zamawiającym proponowane do wbudowania materiały, w tym na żądanie Zamawiającego jest obowiązany do przedkładania próbek materiałów celem ewentualnej konsultacji z LWKZ w Lublinie. Wykonawca musi dostostosowac użycie sprzętu budowlanego do nośności alejek parkowych, przewidziana obsługa transportem maksymalnie do 3,5 tony;
f) Wykonawca winien przywrócić teren do stanu pierwotnego po wykonanych robotach;
g) Wykonawca winien ustanowić kierownika robót budowlanych, który ma obwowiazek respektować polecenia wydawane przez kierownika budowy.
h) Wykonawca zapewnia obsługę geodezyjną oraz inwentaryzację geodezyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
4.5.5.) Wartość części: 793949,17 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 435000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543458,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2442127,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2442127,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |