Monitoring przedmiotów ochrony w 2 obszarach Natura 2000 w podziale na 3 części (...)
REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00165240
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-18 12:38
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542653766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanejZarządzanie środowiskiem naturalnym
Wykonawcy
3 przyznane
Konsorcjum: MANDRAGORA Ewa Tomasik (lider konsorcjum);Kielce, PL
12 000 PLNKonsorcjum: MANDRAGORA Ewa Tomasik (lider konsorcjum);Kielce, PL
12 000 PLNMariusz KlichTarnów, PL
12 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.