Wymiana instalacji elektrycznej oraz remont toalet w PP nr 2 w Strzegomiu
Gmina Strzegom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00165249
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00165249/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 12:39
- Lokalizacja
- Strzegom, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e6bf73d-c6ef-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 8842365255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00165249 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana instalacji elektrycznej oraz remont toalet w PP nr 2 w Strzegomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzegom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 38
1.5.2.) Miejscowość: Strzegom
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-150
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 856 05 99
1.5.8.) Numer faksu: 74 856 05 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strzegom@strzegom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzegom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/strzegom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana instalacji elektrycznej oraz remont toalet w PP nr 2 w Strzegomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e6bf73d-c6ef-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165249
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000303/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wymiana instalacji elektrycznej oraz remont toalet w PP nr 2 w Strzegomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140440/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIiZP.271.8.2022.AJk
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 429168,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana instalacji elektrycznej oraz remont toalet i pomieszczenia kotłowni w Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Strzegomiu przy ul. A. Mickiewicza 2a w Strzegomiu w ramach inwestycji pn.: „Wymiana instalacji elektrycznej oraz remont toalet w PP nr 2 w Strzegomiu”.
Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.:
• roboty rozbiórkowe i demontażowe,
• remont istniejącej kotłowni obejmujący m.in.: wymianę tynków na tynki renowacyjne i cementowo-wapienne, malowanie, wyrównanie posadzki, ułożenie płytek typu gress o minimalnych wymiarach 30x30 oraz wymianę umywalki,
- dostawa i montaż pojemników na mydło w płynie – 1szt.,
- dostawa i montaż uchwytów na ręczniki papierowe – 1 szt.,
• remont 4 łazienek dla dzieci obejmujący m.in.: wymianę ceramicznego pokrycia podłóg i ścian, płytki ścienne o minimalnych wymiarach 30x30, płytki podłogowe o minimalnych wymiarach 30x30, wyrównanie tynków, malowanie, wykonanie przyściennej zabudowy instalacji sanitarnej z płyt g-k na ruszcie stalowym, wymianę ceramiki i armatury sanitarnej, wykonanie dodatkowego brodzika, montaż drzwiczek systemowych z laminatu kompaktowego HPL do stanowisk WC dla dzieci oraz wymianę drzwi do pomieszczeń łazienek (wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowa), montaż osłon na kaloryfery, kolorystyka materiałów do uzgodnienia z Zamawiającym, montaż luster wbudowanych w płytki,
• wyposażenie toalet:
- dostawa i montaż uchwytów na papier toaletowy – 8szt.,
- dostawa i montaż pojemników na mydło w płynie – 16szt.,
- dostawa i montaż uchwytów na ręczniki papierowe – 4szt.,
- dostawa koszy na śmieci – 4szt.,
• wymianę instalacji wodociągowej wody zimnej i ciepłej,
• wymianę instalacji kanalizacyjnej sanitarnej,
• montaż nowych wymienników pojemnościowych o pojemności 2x210dm3 wyposażonych w płaszczowy wymiennik ciepła, montaż zlewu,
• wykonanie wygrzewu antybakteryjnego instalacji wody ciepłej i cyrkulacji c.w.u.,
• na instalacji c.w.u. montaż zaworu termostatycznego zabezpieczającego przed poparzeniem wodą użytkową – ograniczenie temperatury do 55°C oraz lokalnie w toaletach dla dzieci montaż zaworów termostatycznych do c.w.u ograniczających temperaturę wody ciepłej max. do 40°C,
• włączenie układu wody grzewczej przygotowującej c.w.u. do zestawu podłączeniowego przy kotle,
• montaż pompy cyrkulacyjnej,
• zabezpieczenie układu od strony c.w.u.,
• wykonanie instalacji przeciwpożarowej,
• wykonanie i wpięcie instalacji hydrantowej z zaworami hydrantowymi, oznakowanie, wyposażenie w gaśnice proszkowe 6kg – 5szt.
• przebudowę przyłącza wodociągowego,
• wymianę parapetów wewnętrznych na granitowe w pom. toalet,
• demontaż instalacji elektrycznej,
• wykonanie wewnętrznej linii zasilającej,
• tablice rozdzielcze, zasilanie projektowanych rozdzielnic,
• wykonanie instalacji gniazd wtykowych i siły,
• wymianę opraw oświetleniowych,
• wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego,
• wykonanie oświetlenia awaryjnego (ewakuacyjnego),
• wykonanie ochrony przeciwporażeniowej,
• wykonanie przeciwpożarowego wyłącznika prądu,
• instalacja komputerowa,
• instalacja uziemiająca,
• uzupełnienia tynków (w tym tynku mozaikowego) i malowanie ścian i sufitów wszystkich pomieszczeniach po wymianie instalacji sanitarnej i elektrycznej,
• uzupełnienie ubytków pokrycia podłóg o pow. do 30m2 związanych z zaprojektowanymi pracami instalacyjnymi.
Wykonawca musi zorganizować roboty w sposób nienarażający użytkowników obiektu i osoby trzecie na niebezpieczeństwa i uciążliwości wynikające z prowadzonych robót w okresie szkolnym (dostęp do pomieszczeń będzie sukcesywny udostępniany przez dyrekcję przedszkola). Do 30 czerwca obiekt będzie użytkowany natomiast w okresie wakacyjnym będzie wyłączony z użytkowania.
Należy przewidzieć wykonywanie robót zarówno w okresie wakacji, kiedy w obiektach nie będą odbywały się zajęcia jak również w miesiącach, w których trwać będą zajęcia przedszkolne. Wszelkie czynności w zakresie organizacji budowy, które będą miały wpływ na działanie przedszkola należy uzgadniać z dyrektorem placówki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert tj. do dnia 16.05.2022 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty. Brak chociażby jednej prawidłowej oferty w postępowaniu oznacza, że postępowania o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swojego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający zobowiązany jest na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ustawy Prawo zamówień publicznych do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |