Opracowanie niezbędnej dokumentacji technicznej, uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów, oraz wykonanie robót budowlanych remontu zewnętrznych elementów budynku gospodarczego nr 1 KPCEN w Toruniu
Województwo Kujawsko-Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00165656
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00165656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 13:53
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e72aa36-c60a-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 9561945671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00165656 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie niezbędnej dokumentacji technicznej, uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów, oraz wykonanie robót budowlanych remontu zewnętrznych elementów budynku gospodarczego nr 1 KPCEN w Toruniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie niezbędnej dokumentacji technicznej, uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów, oraz wykonanie robót budowlanych remontu zewnętrznych elementów budynku gospodarczego nr 1 KPCEN w Toruniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e72aa36-c60a-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024097/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Oprac. dok. tech. oraz wykonanie robót budowlanych remontu zew. elementów budynku gosp. nr 1 Kuj-Pom CEN w Toruniu, przy ul. Sienkiewicza 36/38, obejmującego prace konserwatorskie i restauratorskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137162/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest
1) Opracowanie niezbędnej dokumentacji technicznej, dopełnienie wszelkich formalności, uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów, wykonanie pomiarów i badań koniecznych do prawidłowej realizacji prac budowlanych remontowych oraz pokrycie związanych z tym kosztów;
2) wykonanie remontu zewnętrznych elementów budynku gospodarczego nr 1 Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, przy ul. Sienkiewicza 36/38, obejmującego prace konserwatorskie i restauratorskie (remont m. in. wszystkich elewacji wraz z częścią poniżej poziomu terenu, elementów architektonicznych zwieńczających budynek, obróbek blacharskich i podbitki dachu), na podstawie Programu funkcjonalno-użytkowego - „Programu prac konserwatorskich i restauratorskich” (części dotyczącej budynku gospodarczego nr 1), opracowanego w 2019 r. przez konserwatorów rzeźby kamiennej i elementów architektonicznych mgr Marię Próchniewską i mgr Katarzynę Daniel (załącznik do SWZ) oraz przedmiaru robót, opracowanego 08.03.2022 r. przez FUH Almako – Zbigniew Kotlarek (załącznik do SWZ).
3) zabezpieczenie terenu prac przed dostępem osób niepowołanych;
4) sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ);
5) wywóz i utylizacja gruzu, materiałów porozbiórkowych
i odpadów wraz z uiszczeniem opłaty;
6) uporządkowanie i wyrównanie terenu po wykonaniu robót;
7) wykonanie dokumentacji powykonawczej;
8) dopełnienie wszelkich formalności, uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów, wykonanie pomiarów i badań, uzyskanie odbiorów i zgód od odpowiednich organów administracji państwowej, koniecznych do formalnego, zgodnego z prawem, zakończenia prac budowlanych remontowych oraz pokrycie związanych z tym kosztów;
9) Zaleca się dokonanie wizji lokalnej pomieszczeń budynku przed złożeniem oferty przetargowej. Termin wizji lokalnej zostanie ustalony i ogłoszony na wniosek oferenta.
10) Przed podpisaniem umowy Wykonawca przedłoży Zamawiającemu harmonogram rzeczowo-finansowy prac budowlanych remontowych. Harmonogram należy ustalić z Dyrektorem Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu., zgodnie z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45452100-1 - Piaskowanie fasady budynków
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne
45454100-5 - Odnawianie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie wpłynęła żadna oferta| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |