Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do jednostek oświatowych zarządzanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00675105
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00675105/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-27 15:11
- Lokalizacja
- Łomianki Dolne, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2eb4746a-5ee4-4c25-987c-02da6a797701
- Identyfikator
- 1181712732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675105 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do jednostek oświatowych zarządzanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015633558
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Staszica 2
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@icds.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.icds.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do jednostek oświatowych zarządzanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eb4746a-5ee4-4c25-987c-02da6a797701
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675105
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224798/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638885
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.26. 18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do:
1) stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach
2) stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomiankach
3) kuchni przedszkolnej Przedszkola Samorządowego w Łomiankach
4) kuchni przedszkolnej Przedszkola w Dziekanowie Leśnym ul. Konopnicka
5) kuchni przedszkolnej Przedszkola w Dziekanowie Leśnym ul. Akinsa
6) kuchni przedszkolnej w Dąbrowie ul. Piaskowa
7) kuchni przedszkolnej w Dąbrowie ul. Kolejowa
2. Opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 15812000-3 - Wyroby ciastkarskie i ciasta
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie może dokonać czynności sanującej popełnione uchybienie, która umożliwiłaby mu kontynuowanie postępowania w sposób wolny od wad, ponieważ błąd mógłby spowodować zawyżenie wartości zamówienia.Zamawiający uznaje powyższe dowody za wadę postępowania mogącą mieć wpływ na jego wynik z naruszeniem postanowień art. 16 pkt 1 ustawy Pzp - Zamawiający przygotowuje i przeprowadza postępowanie o udzielenie zamówienia w sposób: zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie wykonawców.
Zważywszy na powyższe, Zamawiający wskazuję, że wystąpiły okoliczności faktyczne unieważnienia postępowania:
1) doszło do naruszenia przepisów ustawy PZP regulujących udzielenie zamówienia (wada postępowania),
2) wada jest niemożliwa do usunięcia,
3) wada skutkuje niemożliwością zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |