Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brody
Gmina Brody
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00165877
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00165877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 14:19
- Lokalizacja
- Brody, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c5f36ec-c089-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6641940504
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00165877 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brody
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brody
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Staszica
1.5.2.) Miejscowość: Brody
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-230
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 2711231
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.jasztal@brody.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brody.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabrody.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brody2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c5f36ec-c089-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022580/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brody
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127270/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Lipiu oraz budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Krynkach. Planowany zakres prac obejmuje m.in.: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz docieplenie budynków, modernizację oświetlenia, montaż instalacji fotowoltaicznej a także wymianę kotła c.o. Realizacja inwestycji przyczyni się do poprawy efektywności energetycznej budynków i zredukowania emisji zanieczyszczeń do powietrza. Działanie o ma na celu budowanie procesu powrotu do szkół po okresie lockdownu związanego z pandemią COVID-19.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |