Świadczenie całodobowych usług medycznych w ramach dyżurów lekarskich na rzecz Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych w okresie 1.06.2022r. do 31.12.2023. - Zadanie nr 3
Stołeczny Ośrodek dla Osób Nietrzeźwych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00165900
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-18 14:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272342987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
Iryna Krasovska Felczer - 2160412Warszawa, PL
288 000 PLNIryna Krasovska Felczer - 2160412Warszawa, PL
288 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.