Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych oraz Zespołu Szkół Mechanicznych w ramach realizacji projektu „Kształcimy fachowców na lokalny rynek pracy”.
Powiat Namysłowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00166081
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-18 15:00
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7521453127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
7 przyznanych
TOWARZYSTWO OŚWIATOWO-NAUKOWE "INTER-WIEDZA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL
55 060 PLNINVENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
16 360 PLNOŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN ROBOCZYCH "SOMAR" S.C.Brzeg, PL
16 470 PLNOŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN ROBOCZYCH "SOMAR" S.C.Brzeg, PL
26 376 PLNTOWARZYSTWO OŚWIATOWO-NAUKOWE "INTER-WIEDZA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL
64 700 PLNOŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN ROBOCZYCH "SOMAR" S.C.Brzeg, PL
21 980 PLNOŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN ROBOCZYCH "SOMAR" S.C.Brzeg, PL
21 980 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.