Przedmiotem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania remontu sieni, holu i klatki schodowej w budynku kamienicy przy ul. Słowackiego 15 w Krakowie

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00166326
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00166326/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-18 16:48
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c649a9ba-b412-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
6750002236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKonserwacja freskówTynkowanieRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00166326 z dnia 2022-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania remontu sieni, holu i klatki schodowej w budynku kamienicy przy ul. Słowackiego 15 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 663 39 42

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: artur.wyrwa@uj.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.uj.edu.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania remontu sieni, holu i klatki schodowej w budynku kamienicy przy ul. Słowackiego 15 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c649a9ba-b412-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166326

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110001/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 80.272.147.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania remontu sieni, holu i klatki schodowej w budynku kamienicy przy ul. Słowackiego 15 w Krakowie, realizowanego na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę nr 1301/6740.2/2019 z dnia 16 grudnia 2019 roku znak AU-01-2.6740.2.1011.2019.MAM, wydanej przez Prezydenta Miasta Krakowa dla zamierzenia budowlanego pod nazwą: „Remont sieni, holu i klatki schodowej wraz z modernizacją układu zasilania budynku polegającą na wyniesieniu układów pomiarowo-rozliczeniowych poza lokale mieszkalne, wymianę istniejących wewnętrznych linii zasilających tablic piętrowych wraz z przebudową oświetlenia części wspólnych (oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, wymiana oświetlenia podstawowego
i obwodów zasilających windę osobową), instalacji elektrotechnicznych w budynku kamienicy przy ul. Słowackiego 15, dz.nr1, obr.116 Śródmieście-Kraków”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262710-1 - Konserwacja fresków

45410000-4 - Tynkowanie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane