Budowa dróg gminnych w miejscowościach Lipiny Dolne i Jasiennik Stary
GMINA POTOK GÓRNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00166545
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00166545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 08:26
- Lokalizacja
- Potok Górny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-715dfcf8-a50f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 9181989917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00166545 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych w miejscowościach Lipiny Dolne i Jasiennik Stary
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POTOK GÓRNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369155
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 116
1.5.2.) Miejscowość: Potok Górny
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-423
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846852518
1.5.8.) Numer faksu: 846852333
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@potokgorny.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugpotokgorny.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugpotokgorny.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg gminnych w miejscowościach Lipiny Dolne i Jasiennik Stary2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-715dfcf8-a50f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042539/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa dróg gminnych w miejscowościach Lipiny Dolne i Jasiennik Stary
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088478/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.2.2.2022.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1675801,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania „Budowa dróg gminnych w miejscowościach Lipiny Dolne i Jasiennik Stary”
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1. Budowę ciągu dróg gminnych Nr 109379L, 109376L oraz 109368L. Budowa obejmuje odcinki przedmiotowych dróg o łącznej długości 1 355 mb. Podstawowa szerokość jezdni drogi na odcinku od km 0+000 do km 0+583,40 wynosi 5,00 m (2 pasy ruchu po 2,50 m każdy). Na pozostałych odcinkach szerokość jezdni drogi będzie wynosić 3,50 m. Wzdłuż trasy zlokalizowano mijanki. Szerokość jezdni na mijankach - 5,00 m.
2.2. Projekt przewiduje wykonanie:
a) poboczy gruntowych o nawierzchni ulepszonej o szerokości 0,75 m.
b) wykonanie zjazdów do nieruchomości przyległych do drogi o nawierzchni z mieszanki kruszywa niezwiązanego.
c) systemu odwodnienia drogi składającego się z rowów przydrożnych oraz przepustów pod jezdnią.
2.3. Zakres robót branży elektrycznej obejmuje wykonanie odcinka oświetlenia ulicznego z posadowieniem słupów oświetleniowych, opraw oświetlenia ulicznego LED oraz rozdzielnicy oświetlenia terenu wraz ze złączem kablowo-pomiarowym.
2.4. Zakres robót branży telekomunikacyjnej obejmuje wykonanie przebudowy odcinka sieci teletechnicznej w celu usunięcia kolizji z rozbudowywaną infrastrukturą drogową w Lipinach Dolnych.
2.5. W zakres robót wchodzą następujące elementy podstawowe:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty ziemne,
c) regulacja wysokościowa urządzeń uzbrojenia podziemnego,
d) oczyszczenie przepustów,
e) wykonanie elementów odwodnienia,
f) wykonanie nawierzchni jezdni,
g) wykonanie nawierzchni zjazdów (nieobjęte wnioskiem ZRID),
h) wykonanie poboczy,
i) wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
j) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
k) roboty wykończeniowe
2.6. kompleksową obsługę geodezyjną z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, w tym również geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zweryfikowanej pozytywnie przez odpowiedni organ służby geodezyjnej.
2.7. ewentualne przygotowanie niezbędnych dokumentów (projektów) celem uzyskania zezwolenia na zajęcie pasa drogowego wraz koniecznymi opłatami oraz inne niezbędne opłaty, jak np. za możliwość składowania materiałów
3. Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się:
1) Dokumentacja projektowa
2) Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (SSTWiOR).
3) Przedmiar robót,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1913244,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2182931,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1913244,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211643082
7.3.3) Ulica: Lwowska 54
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 22-600
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1913244,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |