„Dostawa oraz montaż mebli do pomieszczeń magazynowych w budynku administracyjnym Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka”
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00675154
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00675154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-27 15:32
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c381d5c-bb41-4d20-873f-9100716c2625
- Identyfikator
- 6830000156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675154 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oraz montaż mebli do pomieszczeń magazynowych w budynku administracyjnym Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.trzepiotowska@muzeum.wieliczka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.muzeum.wieliczka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c381d5c-bb41-4d20-873f-9100716c26251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa oraz montaż mebli do pomieszczeń magazynowych w budynku administracyjnym Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c381d5c-bb41-4d20-873f-9100716c2625
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624967
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-26-4/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 155284,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz montaż nowych, wybranych mebli do pomieszczenia magazynowego (pomieszczenie nr NP.13) w pomieszczeniach budynku administracyjnego Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka przy ul. Daniłowicza 12 w Wieliczce o parametrach minimalnych i w ilościach wskazanych w dokumentacji projektowej. W cenie oferty zawarte są również koszty transportu, rozładunku, wniesienia i montażu (jeżeli dany rodzaj mebla tego wymaga) mebli do miejsca wskazanego w dokumentacji projektowej oraz do wykonania wszelkich niezbędnych prac związanych z prawidłową realizacją przedmiotu zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w następujących załącznikach:
2.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ, w tym:
2.1.1. Projekt wykonawczy aranżacji wnętrz pomieszczeń NP.13, NP.03, N2.06, N2.08 i N2.09 stanowiący załącznik nr 2A do SWZ,
2.1.2. Opis aranżacji wnętrz pomieszczeń NP.13, NP.03, N2.06, N2.08 i N2.09, stanowiący załącznik nr 2B do SWZ,
2.1.1.3. Zestawienie wyposażenia dla pomieszczeń NP.13, stanowiący załącznik nr 2C do SWZ,
3. Wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ;
4. Kalkulacja ceny (Formularzu oferty cenowej) stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39130000-2 - Meble biurowe
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241563,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 423095,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241563,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe „ ROL-MOT” Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 811-000-44-57
7.3.3) Ulica: ul. Czachowskiego 29
7.3.4) Miejscowość: Ciepielów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241563,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-01-29SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Przedmiot zamówienia winien zostać zrealizowany w terminie:1.1. Dostawa wybranych nowych mebli do pomieszczenia magazynu NP.13 (gwarantowana) do 27.12.2024 r., liczony od dnia zawarcia umowy.
1.2. Dostawa nowych mebli do pomieszczenia magazynów NP.03, N2.06 i N2.09 oraz dostawa wybranych nowych mebli do pomieszczenia magazynów N2.08 (objętego prawem opcji) do 27.12.2024 r., liczony od momentu przekazania decyzji o skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa w pkt. 3.1. – 3.2. Działu III SWZ.
1.3. Montaż mebli dla części gwarantowanej jak i objętej prawem opcji do dnia 29 stycznia 2025r, przy czym w dniach 28.12.2024r - 10.01.2025 r. montaż mebli nie będzie możliwy.
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |