Budowa ścieżek rowerowych oraz zaprojektowanie i wprowadzenie stałych organizacji ruchu dla zadania: Wybierzmy rower – Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie w ramach ZIT – Etap II
Miasto Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00166754
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00166754/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 09:21
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa5a146d-c6cf-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5320016896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00166754 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek rowerowych oraz zaprojektowanie i wprowadzenie stałych organizacji ruchu dla
zadania: Wybierzmy rower – Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie w ramach ZIT – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://jozefow.bip.eur.pl/public/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżek rowerowych oraz zaprojektowanie i wprowadzenie stałych organizacji ruchu dlazadania: Wybierzmy rower – Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie w ramach ZIT – Etap II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa5a146d-c6cf-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166754
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010179/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Wybierzmy rower - Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie na terenie Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach ZIT - Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.28.2022.MF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 691713,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ścieżek rowerowych oraz zaprojektowanie i wprowadzenie stałych organizacji ruchu dla zadania: Wybierzmy rower – Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie na terenie Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach ZIT – Etap IICzęść 1 – Budowa ścieżki rowerowej w ul. Rodziewiczówny (Wawerska- Łąkowa)
Zadanie 2.A Budowa ścieżki rowerowej w ul. Rodziewiczówny (Wawerska – Łąkowa), ok. 705 metrów.
1. Zakres zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
- roboty budowlane
- uzyskanie wszelkich pozwoleń/zgłoszeń/uzgodnień itp. niezbędnych do realizacji zamówienia,
- projekt i wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
- uzyskanie pozwoleń na użytkowanie, jeżeli jest wymagane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 641804,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Projekt i wprowadzenie organizacji ruchu: w ul. Polnej (Wawerska- Piłsudskiego), w ul. Mickiewicza ( Rysia – Sikorskiego) oraz w ul. Matejki (Topolowa – Sikorskiego)Część 2
Zadanie 3.A. Projekt i wprowadzenie OR w ul. Polnej (Wawerska – Piłsudskiego), ok. 1000 metrów;
Zadanie 3.B. Projekt i wprowadzenie OR w ul. Mickiewicza (Rysia – Sikorskiego), ok. 550 metrów;
Zadanie 2.C. Projekt i wprowadzenie OR w ul. Matejki (Topolowa- Sikorskiego), ok. 190 metrów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 49908,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to
900 000zł. Została złożona jedna oferta na kwotę brutto 1 749 060,00 zł.
Cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na składanie ofert w ww. postępowaniu tj. do dnia 16 maja 2022 r. do godziny 9:00 nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |