Modernizacja stadionu przyszkolnego przy ul. Mickiewicza w Piszu – Etap I
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PISZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00166927
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00166927/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 09:53
- Lokalizacja
- Pisz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1086c901-89b4-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8491366877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00166927 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stadionu przyszkolnego przy ul. Mickiewicza w Piszu – Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PISZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000331263
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Pisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mgosirpisz@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mgosir.pisz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stadionu przyszkolnego przy ul. Mickiewicza w Piszu – Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1086c901-89b4-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166927
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042137/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja stadionu przyszkolnegoprzy ul.Mickiewicza - I Etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053006/11
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSiR.341/01/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na modernizacji stadionu przyszkolnego przy ul. Mickiewicza – Etap I na dz. o nr geod. 199 obręb Pisz 2.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części ze względów technicznych i organizacyjnych. Ze względów technologicznych i wykonawczych oraz racjonalnego wydatkowania środków publicznych nie ma możliwości podzielenia zamówienia na części. Podział zamówienia na części mógłby przyczynić się do nadmiernych kosztów wykonania zamówienia, opóźnień, niewywiązania się z warunków umowy o dofinansowanie. Skoordynowanie działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
3. Zamówienie obejmuje:
a) Modernizację płyty boiska poprzez renowację nawierzchni trawiastej.
b) Wykonanie instalacji wodociągowej nawadniania nawierzchni trawiastej boiska.
c) Wykonanie instalacji elektrycznej zasilania i sterowania instalacją nawadniania boiska.
d) Wykonanie instalacji sygnałowej i zasilającej urządzenia informacyjno – pomiarowe poszczególnych dyscyplin.
e) Modernizację bieżni boiska, rozbiegów skoków wzwyż, o tyczce, w dal, trójskoku i rzutu oszczepem, obejmująca wymianę istniejącej nawierzchni na sportową – poliuretanowo-gumową.
f) Modernizację (przebudowę) sektorów pchnięcia kulą, rzutu dyskiem.
g) Modernizację (przebudowa) zeskoczni skoku w dal i trójskoku.
h) Wykonanie instalacji kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z instalacji odwadniania bieżni i z płyty stadionu.
i) Modernizację istniejącego ogrodzenia płyty boiska poprzez wykonanie nowego ogrodzenia.
j) Wykonanie stałych centralnych punktów pomiarowych.
k) Wyposażenie stadionu w sprzęt sportowy w zakresie poszczególnych dyscyplin sportowych
i w inne urządzenia i przyrządy służące m.in. do pomiaru czasu, wyświetlania wyników, sygnalizacji startowej spełniające zalecenia Komisji Obiektów i urządzeń PZLA na podstawie „Przepisów IAAF”
i Regulaminów PZLA).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6455381,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8854770,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6455381,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831693297
7.3.3) Ulica: ul. Puławska 38
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6455381,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |