Utworzenie zielonej klasy oraz ścieżek edukacji ekologicznej w pobliżu hali sportowej Herkules.

GMINA CZEMPIŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00166951
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00166951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-19 09:59
Lokalizacja
Czempiń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34259e67-c532-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
6981722479
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTrwałe znaki informacyjneRóżne konstrukcje budowlaneWiatyDachSłupyDrewniane konstrukcje dachoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychFundamentowanieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychUsługi w zakresie siewu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00166951 z dnia 2022-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie zielonej klasy oraz ścieżek edukacji ekologicznej w pobliżu hali sportowej Herkules.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZEMPIŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25

1.5.2.) Miejscowość: Czempiń

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-020

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 61 28 26 703 wew. 133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.michalska@ug.czempin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czempin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czempin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie zielonej klasy oraz ścieżek edukacji ekologicznej w pobliżu hali sportowej Herkules.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34259e67-c532-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006913/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozwój zielono – niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń sposobem na wzmocnienie odporności na negatywne skutki zmian klimatu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139649/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utworzenie zielonej klasy oraz ścieżek edukacji ekologicznej w pobliżu hali sportowej Herkules.
Przedmiotem zamówienia jest budowa wiaty drewnianej edukacyjnej, ekologicznej w miejscowości Borowo, gm. Czempiń. Teren, na którym zlokalizowana będzie wiata, stanowi działka nr 320/36 w m. Borowo na terenie rekreacyjnym przy szkole podstawowej za halą sportową i boiskiem do gry w piłkę.
Wykonawca ma doprowadzić zasilanie elektryczne do wiaty i zainstalować gniazdko oraz zapewnić za pomocą światłowodu albo bezprzewodowo (hot spot) Internet.
Zamówienie obejmuje też utworzenie ścieżek edukacji ekologicznej w pobliżu hali sportowej Herkules:
Całość inwestycji zlokalizowana jest w granicach administracyjnych gminy Czempiń na działkach o następujących nr ewidencyjnych: obręb 0005 Borowo, działka 320/36. Jednym z celów inwestycji jest połączenie terenu szkoły i miasta z gminną drogą – ulicą Kasztanową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane

44112100-9 - Wiaty

44112400-2 - Dach

44144000-1 - Słupy

44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45262210-6 - Fundamentowanie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

77315000-1 - Usługi w zakresie siewu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 550.000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu najkorzystniejsza cenowo oferta została złożona na kwotę 889.274,78 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
2022-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane