Odnowa elewacji budynku biurowego na terenie bazy w Niżatycach

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00167309
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00167309/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-19 11:12
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52edabd2-963a-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
7941525690
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty izolacyjneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ ZAWITKOWSKIJarosław, PL · lot 0
185 637,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00167309 z dnia 2022-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa elewacji budynku biurowego na terenie bazy w Niżatycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903291

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 016 648 97 24

1.5.8.) Numer faksu: 016 648 97 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd_przeworsk@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatprzeworsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/32951c16-8d7a-4c82-97c3-cd4a6946bdde

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnowa elewacji budynku biurowego na terenie bazy w Niżatycach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52edabd2-963a-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167309

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022057/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Odnowa elewacji budynku biurowego na terenie bazy w Niżatycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00068932/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZ.3311.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 112638,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rozebranie obróbek blacharskich- parapety zewnętrzne
2. Montaż obróbek blacharskich- parapety zewnętrzne
3. Rusztowania zewnętrzne rurowe o wysokości do 14·m,
4. Roboty przygotowawcze odbicie tynków zewnętrznych
-przyjęto 30% pow.
5. Uzupełnienie tynków zewnętrznych tynk renowacyjny cementowo wapienny
6. Usunięcie warstwy tynku nakrapianego (tarabony)
7. Gruntowanie podłoża
8. Nałożenie podwójnej warstwy kleju elewacyjnego na podwójnej siatce
9. Gruntowanie pod farbę
10. Prace wykończeniowe przy tynkach renowacyjnych, malowanie 2-krotne -
11. Rozebranie rur spustowych z blachy
12. Rury spustowe z blachy tytan-cynk

Kod według CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków (kod główny)
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
Załącznik nr 4 do SWZ – Program prac
Załącznik nr 5 do SWZ – Opinia konserwatorska
Załącznik nr 6 do SWZ – Kosztorys ofertowy
Załącznik nr 7 do SWZ – Przedmiar robót (przedmiar robót ma charakter pomocniczy)
Załącznik nr 10 do SWZ – Projekt umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185637,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204999,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185637,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo budowlane Renomex Paweł Zawitkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367980706

7.3.3) Ulica: ul. Dojazdowa 33

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185637,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane