Budowa punktu przesiadkowego w miejscowości Rudniki przy ulicy Kościuszki i Ogrodowej
Miasto i Gmina Włodowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00167329
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00167329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 11:17
- Lokalizacja
- Włodowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bc6f90a-bfc9-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6492280007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00167329 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa punktu przesiadkowego w miejscowości Rudniki przy ulicy Kościuszki i Ogrodowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WŁODOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 26
1.5.2.) Miejscowość: Włodowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-421
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wlodowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.wlodowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa punktu przesiadkowego w miejscowości Rudniki przy ulicy Kościuszki i Ogrodowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bc6f90a-bfc9-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025557/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa punktu przesiadkowego w miejscowości Rudniki przy ulicy Kościuszki i Ogrodowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126060/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.031.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla realizacji zadania pn.: „Budowa punktu przesiadkowego w miejscowości Rudniki przy ulicy Kościuszki i Ogrodowej”.
2. Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
1) Dokumentacja projektowa (Projekt, Dokumentacja określająca geotechniczne warunki posadowienia, Projekt techniczny (wykonawczy), Przedmiar robót, Projekt stałej organizacji ruchu);
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
opracowana przez Pana Piotra Wałka „WAKPRO” Projektowanie, Koordynacja, Nadzory, 42-400 Zawiercie, ul. Sienkiewicza 58B.
3. Ponadto, obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia określają także projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. tj. 830 000,00 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną jest wyższa od kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 456 896,41 zł. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do kwoty najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1286896,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1316765,53 PLN
| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |