Przebudowa dróg w miejscowościach Kłopoczyn i Nowy Kłopoczyn
GMINA SADKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00167396
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00167396/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 11:33
- Lokalizacja
- Sadkowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-719ccd7f-ac2d-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8351532028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchni
Wykonawcy
6 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH ZASKÓRSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGielniów, PL · lot 0
302 614,1 PLNHENRYK IDZIKOWSKINowy Regnów, PL · lot 1
179 060,2 PLNRYSZARD SKONECZNYNowe Studzianki, PL · lot 2
451 042,25 PLNRYSZARD SKONECZNYNowe Studzianki, PL · lot 3
253 778,32 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH ZASKÓRSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGielniów, PL · lot 4
219 431,93 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH ZASKÓRSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGielniów, PL · lot 5
221 973,67 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00167396 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w miejscowościach Kłopoczyn i Nowy Kłopoczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SADKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148489
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadkowice 129A
1.5.2.) Miejscowość: Sadkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-206
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminasadkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminasadkowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-719ccd7f-ac2d-11ec-baa2-b6d934483bfb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg w miejscowościach Kłopoczyn i Nowy Kłopoczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-719ccd7f-ac2d-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167396
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030138/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg w miejscowościach Kłopoczyn i Nowy Kłopoczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098906/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RK.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1323496,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Część I „Przebudowa drogi w m. Kłopoczyn na działce o nr ewid. 137”.Planowana do przebudowy droga obejmuje odcinek o długości 658,10 m.
W zakres inwestycji wchodzą roboty drogowe w zakresie jezdni m. in.:
- roboty pomiarowe
- wykonanie wyrównania istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym 0-31.5 o grubości 10cm
- wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej o gr. 5cm,
- odtworzenie poboczy o szerokości do 50 cm
W ramach projektu zostanie przebudowana dwukierunkowa jezdnia o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości 4,00.W profilu podłużnym, projektowana droga wyniesiona zostanie powyżej istniejącej rzędnej o około 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 246027,72 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
B. Część II „Przebudowa drogi w m. Kłopoczyn na działce o nr ewid. 172”.Planowana do przebudowy droga obejmuje odcinek o długości 995,00 m.
W zakres inwestycji wchodzą roboty drogowe w zakresie jezdni m. in.:
- roboty pomiarowe
- przeprofilowanie istniejącej jezdni tłuczniowo-żwirowej wraz z zagęszczeniem, z wykorzystaniem jako podbudowę pod nawierzchnię,
- wykonanie nawierzchni betonowej z C12/15
- uzupełnienie i plantowanie poboczy do 50cm
W ramach projektu zostanie przebudowana dwukierunkowa jezdnia o nawierzchni z betonu c12/15o szerokości 4,00.W profilu podłużnym, projektowana droga wyniesiona zostanie powyżej istniejącej rzędnej o około 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 1455787,40 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
C. Część III „Przebudowa drogi w m. Nowy Kłopoczyn”.Planowana do przebudowy droga obejmuje odcinek o długości 990,00 m.
W zakres inwestycji wchodzą roboty drogowe w zakresie jezdni m. in.:
- roboty pomiarowe
- wykonanie wyrównania istniejącej nawierzchni masą asfaltową w ilości do 100 kg/m2
- wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej o grubości 4cm,
- odtworzenie poboczy o szerokości do 50cm
W ramach projektu zostanie przebudowana dwukierunkowa jezdnia o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości 4,50.W profilu podłużnym, projektowana droga wyniesiona zostanie powyżej istniejącej rzędnej o około 8 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 366701,02 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
D. Część IV „Przebudowa drogi w m. Nowy Kłopoczyn ETAP II”.Planowana do przebudowy droga obejmuje odcinek o długości 563,0 m.
W zakres inwestycji wchodzą roboty drogowe w zakresie jezdni m. in.:
- roboty pomiarowe
- wykonanie wyrównania istniejącej nawierzchni masą asfaltową w ilości do 100 kg/m2
- wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej o grubości 4cm,
- odtworzenie poboczy o szerokości do 50cm
W ramach projektu zostanie przebudowana dwukierunkowa jezdnia o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości od 4,00 do 4,50.W profilu podłużnym, projektowana droga wyniesiona zostanie powyżej istniejącej rzędnej o około 8 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 206323,84 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
E. Część V „Przebudowa drogi w m. Nowy Kłopoczyn na działce o nr ewid. 288/1”.Planowana do przebudowy droga obejmuje odcinek o długości 523,00 m.
W zakres inwestycji wchodzą roboty drogowe w zakresie jezdni m. in.:
- roboty pomiarowe
- wykonanie wyrównania istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym 0-31.5 o grubości 10cm
- wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej o gr. 5cm,
- odtworzenie poboczy o szerokości od 25 do 50 cm
W ramach projektu zostanie przebudowana dwukierunkowa jezdnia o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości od 2,5 do 3,50.W profilu podłużnym, projektowana droga wyniesiona zostanie powyżej istniejącej rzędnej o około 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 178399,94 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
F. Część VI „Przebudowa drogi w m. Nowy Kłopoczyn na działce o nr ewid. 530”.Planowana do przebudowy droga obejmuje odcinek o długości 512,00 m.
W zakres inwestycji wchodzą roboty drogowe w zakresie jezdni m. in.:
- roboty pomiarowe
- wykonanie wyrównania istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym 0-31.5 o grubości 10cm
- wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej o gr. 5cm,
- odtworzenie poboczy o szerokości do 50 cm
W ramach projektu zostanie przebudowana dwukierunkowa jezdnia o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości 4,00. W profilu podłużnym, projektowana droga wyniesiona zostanie powyżej istniejącej rzędnej o około 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 180466,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246027,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246027,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246027,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 671983371
7.3.3) Ulica: Opoczyńska 38
7.3.4) Miejscowość: Gielniów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-434
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302614,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145577,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145577,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145577,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.H.U. "Transbet”, Idzikowski Henryk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750405041
7.3.3) Ulica: Nowy Regnów 21A
7.3.4) Miejscowość: Regnów
7.3.5) Kod pocztowy: 96-232
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179060,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 366701,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366701,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 366701,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. Agro-Trans, Ryszard Skoneczny,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590038132
7.3.3) Ulica: Nowe Studzianki 33B
7.3.4) Miejscowość: Czerniewice
7.3.5) Kod pocztowy: 97-216
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 451042,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206323,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206323,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206323,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. Agro-Trans, Ryszard Skoneczny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590038132
7.3.3) Ulica: Nowe Studzianki 33B
7.3.4) Miejscowość: Czerniewice
7.3.5) Kod pocztowy: 97-216
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 253778,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-30Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178399,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178399,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178399,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 671983371
7.3.3) Ulica: Opoczyńska 38
7.3.4) Miejscowość: Gielniów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-434
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219431,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-30Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180466,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180466,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180466,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 671983371
7.3.3) Ulica: Opoczyńska 38
7.3.4) Miejscowość: Gielniów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-434
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221973,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-30| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |