Wykonanie robót budowlanych-zad. inwest. nr 11851 „Budowa budynku sztabowo-koszarowego OSK, budynku szkoleniowo-koszarowego OSS oraz bloku szkoleniowego Służb Materiałowych dla potrzeb CSL - Grupa”.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00168223
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00168223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 14:13
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08850ac8-b18b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00168223 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych-zad. inwest. nr 11851 „Budowa budynku sztabowo-koszarowego OSK, budynku szkoleniowo-koszarowego OSS oraz bloku szkoleniowego Służb Materiałowych dla potrzeb CSL - Grupa”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amwsinevia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych-zad. inwest. nr 11851 „Budowa budynku sztabowo-koszarowego OSK, budynku szkoleniowo-koszarowego OSS oraz bloku szkoleniowego Służb Materiałowych dla potrzeb CSL - Grupa”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08850ac8-b18b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109447/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/Z/G/4620-4/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 10028833,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie - dokończenie robót budowlanych w ramach zadań inwestycyjnych nr 11610, 11611, 11613 w zakresie zgodnym z dokumentacją projektową, inwentaryzacją prac do wykonania
(w zakresie dla danej branży), dokumentacją budowy (protokoły odbiorów częściowych, zatwierdzone wnioski materiałowe) wykonaną po zejściu poprzedniego Wykonawcy z budowy.
Ze względu na sytuację, że roboty są przejęte po poprzednim Wykonawcy, Zamawiający zaleca wykonanie wizji lokalnej. W wycenie robót należy uwzględnić ponowne malowanie pomieszczeń (ściany i sufity) w celu zapewnienia równej ich barwy związanej z blaknięciem pod wpływem światła oraz pomalowanie ścian i sufitów po wykonaniu prac naprawczych i uzupełniających. Wykonawca odpowiadać będzie również za wszelkie prace porządkowe wynikające z niedokończenia budowy przez poprzedniego Wykonawcę. W zakresie wykonania instalacji należy zapewnić spójność systemów z już zamontowanymi urządzeniami i wbudowanymi instalacjami.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót drogowych polegających na przygotowaniu terenu pod budowę, wykonaniu robót ziemnych, profilowaniu podłoża, wykonaniu chodników, podbudowy, nawierzchni itp. Przedmiot zamówienia nie obejmuje wykonania architektury zielonej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233140-2 - Roboty drogowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Kwota brutto, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 10 500 000,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną złożona przez Konsorcjum:
Lider: WEZAMBUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,
ul. MICKIEWICZA, nr 37A, 88-400 ŻNIN,
Partner: WEZAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. MICKIEWICZA, nr 37A, 88-400 ŻNIN - wynosi 11 494 051,08 zł.
| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |