„Budowa drogi łączącej ul. Wyszkowską z ul. Sukienniczą wraz ze skrzyżowaniem z ul. Sukienniczą w Pułtusku” oraz „Rozbudowa odcinka ul. Sukienniczej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Zaułek w Pułtusku.”
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00168282
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00168282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 14:25
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a5bab36-9bb0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00168282 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi łączącej ul. Wyszkowską z ul. Sukienniczą wraz ze skrzyżowaniem z ul. Sukienniczą w Pułtusku” oraz „Rozbudowa odcinka ul. Sukienniczej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Zaułek w Pułtusku.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pultusk.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi łączącej ul. Wyszkowską z ul. Sukienniczą wraz ze skrzyżowaniem z ul. Sukienniczą w Pułtusku” oraz „Rozbudowa odcinka ul. Sukienniczej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Zaułek w Pułtusku.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a5bab36-9bb0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034711/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi łączącej ul. Wyszkowską z ul. Sukienniczą wraz ze skrzyżowaniem z ul. Sukienniczą w Pułtusku oraz Rozbudowa odcinka ul. Sukienniczej wraz ze skrzyżowaniem ul. Zaułek w Pułtusku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077882/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje budowę i rozbudowę ok. 0,5 km dróg i ulic w mieście Pułtusk w dwóch zakresach ( odcinkach):
Zakres 1 : Budowa drogi łączącej ul. Wyszkowską z ul. Sukienniczą wraz ze skrzyżowaniem z ul. Sukienniczą w Pułtusku;
Zakres 2: Rozbudowa odcinka ul. Sukienniczej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Zaułek w Pułtusku.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4949494,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5320566,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4949494,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 130010414
7.3.4) Miejscowość: Kacice
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4949494,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |