Modernizacja ulicy Aleje Lipowe w Pionkach na odcinku od ulicy Leśnej do skrzyżowania z ul. Ks. J. Popiełuszki
Gmina Miasto Pionki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00168425
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00168425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 14:48
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bf31e21-b004-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 7962958767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00168425 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulicy Aleje Lipowe w Pionkach na odcinku od ulicy Leśnej do skrzyżowania z ul. Ks. J. Popiełuszki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3414201
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.pionki.pl/strona-3462-rok_2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ulicy Aleje Lipowe w Pionkach na odcinku od ulicy Leśnej do skrzyżowania z ul. Ks. J. Popiełuszki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bf31e21-b004-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039403/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja ulicy Aleje Lipowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103184/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2600000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi gminnej - ulicy Aleje Lipowe w Pionkach, na odcinku od ul. Leśnej do skrzyżowania z ul. Popiełuszki i obejmuje:
1) wykonanie robót rozbiórkowych,
2) wykonanie robót ziemnych,
3) usunięcie 13 szt. drzew kolidujących z przebudową ulicy,
4) budowa kanalizacji deszczowej,
5) budowa oświetlenia ulicznego,
6) budowa kanału technologicznego,
7) przebudowa kolizji z urządzeniami elektroenergetycznymi,
8) zabezpieczenie istniejących sieci teletechnicznych i energetycznych rurami osłonowymi,
9) wyrównanie nawierzchni jezdni do właściwych spadków poprzecznych,
10) wzmocnienie konstrukcji istniejącej jezdni o nawierzchni bitumicznej,
11) wykonanie warstwy ścieralnej na całym odcinku jezdni,
12) przebudowa chodników,
13) budowa ścieżek rowerowych, miejsc parkingowych,
14) wymiana oraz ustawienie nowego oznakowania pionowego,
15) wykonanie nowego oznakowania poziomego,
16) roboty wykończeniowe.
2. Charakterystyczne parametry techniczne drogi gminnej:
1) droga gminna klasy L,
2) kategoria ruchu KR1,
3) przekrój drogi 2x3,00m,
4) obustronne chodniki,
5) prawostronna ścieżka rowerowa,
6) prawostronne parkingi równoległe do krawędzi nawierzchni drogi,
7) rodzaj nawierzchni jezdni: beton asfaltowy,
8) rodzaj nawierzchni chodników, ścieżki rowerowej, miejsc parkingowych: kostka brukowa betonowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3198000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3198000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3198000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARCBUD Marek Baran
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962266130
7.3.3) Ulica: Zalesie 1c
7.3.4) Miejscowość: Pionki
7.3.5) Kod pocztowy: 26-670
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty bitumiczne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3198000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |