„Termomodernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi”
GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00168705
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00168705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-19 21:08
- Lokalizacja
- Złotoryja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91149f64-a8fe-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6941566116
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00168705 z dnia 2022-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Orląt Lwowskich 1
1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grzywa_anna@zlotoryja.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/zlotoryja1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91149f64-a8fe-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Termomodernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092374/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WAG.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja energetyczna budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi wraz z robotami towarzyszącymi.
Inwestycja zlokalizowana jest w Złotoryi przy ul. Wilczej 41 /dz. nr 235/3, obręb 8.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
Docieplenie ścian zewnętrznych budynku B metodą bezspoinową;
Docieplenie stropodachu budynku B;
Częściową wymianę stolarki okiennej budynku B;
Częściową wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej w budynku A i B;
Ochrona mikrobiologiczna elewacji w budynku A;
Wymianę instalacji centralnego ogrzewania;
Wymianie opraw oświetleniowych na energooszczędne;
Montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 29,7kWp dla budynku A i o mocy 20,05kWp dla budynku B.
Powyższe prace wykonane będą w celu ograniczenia energochłonności budynku, podniesienia komfortu cieplnego pomieszczeń użytkowych, zmniejszenia zapotrzebowania na energię oraz zmniejszenia emisji pyłów, a także powstrzymania dalszej destrukcji ścian zewnętrznych elewacji budynku.
Po przeprowadzeniu termomodernizacji współczynniki przenikania ciepła modernizowanych przegród zewnętrznych będą zgodne z normami obowiązującymi od 1 stycznia 2021 roku (WT2021).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Części III SWZ: Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5565750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5565750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5565750,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GK Investbud Gerard Nogajczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 929-170-27-56
7.3.3) Ulica: ul. Batorego 61C/1
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-735
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Ekociepło Group Radosław Mamet - Instalacja co, termomodernizacja
GK Investbud Krzysztof Rzechowsk - Ocieplenie elewacji, malowanie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5565750,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2022-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |