Oprac. Progr.Inwest.dla zadań pn.: „Przebudowa bud. nr 9” w kw w m. Chełm oraz „Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania b. nr 48 (łaźnia) na magazyn wielobranżowy” w kw w m. Zamość (2 części)
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00168732
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-20 07:26
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
2 przyznane
"MABUD" BIURO USŁUG DLA BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
34 440 PLN"MABUD" BIURO USŁUG DLA BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
34 440 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.