Przebudowa drogi gminnej nr 250275K w km 0+000 do km 0+990 w miejscowości Dębno, Gmina Dębno, Powiat Brzeski
GMINA DĘBNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00168770
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00168770/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-20 07:59
- Lokalizacja
- Wola Dębińska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a2ec71e-b0f0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8691326517
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00168770 z dnia 2022-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 250275K w km 0+000 do km 0+990 w miejscowości Dębno, Gmina Dębno, Powiat Brzeski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Dębno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000540357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 240
1.5.2.) Miejscowość: Wola Dębińska
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-852
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminadebno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadebno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminadebno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 250275K w km 0+000 do km 0+990 w miejscowości Dębno, Gmina Dębno, Powiat Brzeski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a2ec71e-b0f0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168770
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019408/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej nr 250275K w km 0+000 do km 0+990 w miejscowości Dębno, Gmina Dębno, Powiat Brzeski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107205/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RWI.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa istniejącej drogi gminnej dojazdowej, przebudowa odcinka istniejącej sieci energetycznej, przełożenie sieci teletechnicznej, budowa sieci kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego.
Zakres inwestycji obejmuje:
- Roboty pomiarowe, przygotowawcze i rozbiórkowe
- Roboty ziemne
- Konstrukcje pod jezdnie i ścieżkę rowerową
- Nawierzchnia asfaltowa, z kostki betonowej, krawężniki i obrzeża
- Pobocze
- Kanalizacja deszczowa
- Kanał technologiczny
- Przebudowa sieci elektrycznej
- Roboty wykończeniowe
2. Realizacja zamówienia została podzielona na II etapy wykonania robót tj .:
Etap I - budowa ścieżki rowerowej. Roboty pomiarowe, przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, konstrukcje pod ścieżkę rowerową, nawierzchnia z kostki betonowej, krawężniki i obrzeża, budowa odcinka istniejącej sieci energetycznej, przełożenie sieci teletechnicznej, przebudowa sieci elektrycznej, budowa kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego na podstawie dokumentacji projektowej oraz obowiązujących przepisów prawa (w tym w szczególności przepisów Prawa budowlanego).
Etap II –przebudowa drogi gminnej nr 250275K Zakres etapu uwzględnia odcinek w km od 0+000 do 0+990 i obejmuje wykonanie: konstrukcji pod jezdnie, nawierzchni asfaltowej, pobocze, roboty wykończeniowe. Roboty należy realizować w oparciu o dokumentację projektową, z prawomocnym zgłoszeniem oraz obowiązujące przepisy prawa (w tym w szczególności przepisy Prawa budowlanego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2520461,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2799761,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2520461,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948
7.3.4) Miejscowość: DĘBICA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2520461,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 196 dni
| 2022-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |