Zagospodarowanie terenu nieczynnego kamieniołomu przy wzgórzu Koziniec w miejscowości Gęsiniec w ramach projektu pn.: „Polsko-Czeskie kamienne dziedzictwo Gęsińca/Husińca”

Gmina Strzelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00168877
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00168877/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-20 08:39
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48b345e1-8b22-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
9140006467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWznoszenie barier drogowychFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoFundamentowanie ścieżek ruchu pieszegoBetonowanie konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00168877 z dnia 2022-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu nieczynnego kamieniołomu przy wzgórzu Koziniec w miejscowości Gęsiniec w ramach projektu pn.: „Polsko-Czeskie kamienne dziedzictwo Gęsińca/Husińca”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka 11

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu nieczynnego kamieniołomu przy wzgórzu Koziniec w miejscowości Gęsiniec w ramach projektu pn.: „Polsko-Czeskie kamienne dziedzictwo Gęsińca/Husińca”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48b345e1-8b22-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168877

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027936/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Zagospodarowanie terenu nieczynnego kamieniołomu przy wzgórzu Koziniec w miejscowości Gęsiniec w ramach projektu pn: „Polsko-Czeskie kamienne dziedzictwo Gęsińca/Husińca”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054623/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 244735,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu nieczynnego kamieniołomu przy wzgórzu Koziniec w miejscowości Gęsiniec dla celów rekreacji, promocji i turystyki poprzez nowe zagospodarowanie terenu wokół kamieniołomu.
Zakres robót budowlanych:
W ramach inwestycji planuje się budowę chodników i placyków o nawierzchni gruntowej, z pokruszonego kamienia lub gliny, budowę placyku wokół ogniska oraz parkingu z 10 miejscami postojowymi. Dodatkowo inwestycja obejmuje budowę „Labiryntu Kamiennego” z zakupem i nasadzeniem 795 szt. rozgałęzionych sadzonek ligustru pospolitego lub śliwy tarniny, w formie żywopłotu o wysokości minimum 100 cm nie licząc bryły korzeniowej. Prace te mają być poprzedzone karczowaniem zieleni kolidującej z planowaną inwestycją, wyrównaniem i plantowaniem terenu. Dodatkowo inwestycja, w zakresie prac ziemnych, obejmuje wywóz i utylizację istniejących elementów – pozostałości po dawnej kopalni.
Całkowita powierzchnia utwardzonych placów i parkingu wynosi 1163,0 m2, utwardzone tarasy, ścieżki i chodniki to 390,0 m2. Natomiast powierzchnia ścieżek labiryntu wynosi 199,0 m2.
Zakres robót obejmuje również zabudowę kamieniołomu poprzez zakup i montaż obiektów małej architektury.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotowym postępowaniem do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339109,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339109,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane