Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łąkowej w Mogilnie

GMINA MOGILNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00169125
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00169125/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-20 09:57
Lokalizacja
Mogilno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-096434c2-aab4-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
5571674964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWyposażenie różne

Wykonawcy

1 przyznane

HOSTA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrębocin, PL · lot 0
5 653 360,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00169125 z dnia 2022-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łąkowej w Mogilnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOGILNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Mogilno

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523185532

1.5.8.) Numer faksu: 523152693

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@mogilno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mogilno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.mogilno.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łąkowej w Mogilnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-096434c2-aab4-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00169125

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015928/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łąkowej w Mogilnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097149/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WFE.271.8.2022.WFE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4258044,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę Środowiskowego Domu Samopomocy w Mogilnie przy ul. Łąkowej, na działce o nr ewid. 83/16.
Zadanie polega na budowie budynku wolnostojącego, jednokondygnacyjnego, parterowego, niepodpiwniczonego o nowoczesnej, prostej bryle z dachem płaskim.
Planuje się budowę nowego ogrodzenia systemowego w kolorze grafitowym na podmurówce wraz z wykonaniem bramy i furtki.
Do obiektu zaprojektowano doprowadzenie przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej, elektroenergetycznej, teletechnicznej i gazowej oraz przebudowę istniejącej sieci wodociągowej. Obiekt musi być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W budynku zaprojektowano wykonanie infrastruktury internetowej, TV oraz instalacji przyzywowej. Wykonawca zamontuje na dachu budynku antenę TV.
W ramach zamówienia należy również zagospodarować teren działki (wycinka drzew, nowe nasadzenia, ciągi piesze, elementy małej architektury, itp.) oraz dokonać przeniesienia istniejących garaży, które kolidują z realizacją inwestycji.
Budynek należy wyposażyć w elementy określone w specyfikacji wyposażenia. Wyposażenie powinno zostać dostarczone do budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Mogilnie oraz rozpakowane, zmontowane i rozmieszczone we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia do Zamawiającego wszystkich składników wyposażenia, fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz dopuszczonych do stosowania w placówkach oświatowych. Wszystkie dostarczone elementy dostawy muszą posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty, świadectwa, jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39290000-1 - Wyposażenie różne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5653360,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8149854,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5653360,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HOSTA GROUP sp. z o.o. sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 340797216

7.3.3) Ulica: ul. Kowalewska 20

7.3.4) Miejscowość: Grębocin

7.3.5) Kod pocztowy: 87-122

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5653360,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Inwestycja dofinansowana jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych.
2022-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane