Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników na terenie gminy Rząśnik w 2025 roku
GMINA RZĄŚNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00675369
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00675369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-29 12:03
- Lokalizacja
- Rząśnik, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e486c94c-799c-4ca1-95d0-a56e92eecf30
- Identyfikator
- 7621901370
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675369 z dnia 2024-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników na terenie gminy Rząśnik w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZĄŚNIK
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Rząśnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jesionowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Rząśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rzasnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzasnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rzasnik1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników na terenie gminy Rząśnik w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e486c94c-799c-4ca1-95d0-a56e92eecf30
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 225283,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych i chodników na terenie gminy Rząśnik w 2025 roku.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
– odśnieżanie dróg w standardzie I i II,
– odśnieżanie chodników, parkingów oraz miejsc postojowych.
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Rząśnik obejmuje:
odśnieżanie dróg na długości około 1843,20 km,
odśnieżanie chodników – 198 km,
posypywanie chodników – 547,2 km,
posypywanie chodników – 198 km.
Zamówienie obejmuje zwalczanie gołoledzi mieszanką piaskowo-solną na drogach gminnych, chodnikach, parkingach i miejscach postojowych; zwalczanie gołoledzi materiałem uszarstniającym (np. piasek, żużel) – interwencyjnie/
Zimowe utrzymanie nawierzchni chodników na terenie gminy Rząśnik obejmuje:
mechaniczne odśnieżanie wybranych odcinków chodników wzdłuż dróg gminnych
(z użyciem traktorka chodnikowego, quada),
posypywanie wybranych odcinków chodników piaskiem,
odśnieżanie przejść dla pieszych.
Szczegóły w SWZ i w załącznikach nr 6,7, 8, 10 i 11.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229642,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229642,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229642,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „MARCIN-TRANS” F.U.T. Marcin Pawlak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7621939059
7.3.3) Ulica: Popowo Kościelne 39
7.3.4) Miejscowość: Somianka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-203
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229642,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Strony zawierają umową na czas określony na 12 miesięcy, tj. od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.2. Wykonawca, na własny koszt, zawarł umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na okres określony w § 4 ust. 1 umowy (tj. pkt 1 powyżej), na kwotę nie niższą niż 200 000,00 zł ( słownie: sto dwieście tysięcy złotych).
| 2024-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |