Wykonanie pilotażowych wdrożeń wybranych Sektorowych Ram Kwalifikacji w zakresie rozwoju kompetencji w instytucjach edukacyjnych (w podziale na 2 części)
Instytut Badań Edukacyjnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00169379
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-20 10:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie zarządzania zasobami ludzkimiUsługi dotyczące personelu, z wyjątkiem rekrutacji i pozyskiwania personelu
Wykonawcy
2 przyznane
STOWARZYSZENIE BUDOWNICZYCH TELEKOMUNIKACJIWarszawa, PL
70 000 PLNGŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZYKatowice, PL
70 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.