Budowa parku wodnego u zbiegu ul. Legionów Warszawska wraz z zagospodarowaniem terenów przyległych i zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Legionów w m. Kozienice
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00169408
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00169408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-20 11:07
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7978d9d4-b0cd-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00169408 z dnia 2022-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parku wodnego u zbiegu ul. Legionów Warszawska wraz z zagospodarowaniem terenów przyległych i zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Legionów w m. Kozienice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa parku wodnego u zbiegu ul. Legionów Warszawska wraz z zagospodarowaniem terenów przyległych i zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Legionów w m. Kozienice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7978d9d4-b0cd-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00169408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025465/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa parku wodnego u zbiegu ulic Legionów Warszawska wraz z zagospopodarowaniem
1.1.11 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego u zbiegu ulic Legionów Warszawska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105039/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.77.2021/7011.47.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 12216720,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych i prac związanych z budową parku wodnego u zbiegu ul. Legionów – Warszawska wraz z zagospodarowaniem terenów przyległych oraz terenów rekreacyjnych przy ul. Legionów, w m. Kozienice, w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, dostawa i montaż wyposażenia parku wodnego i terenu rekreacyjnego w nowe wielofunkcyjne urządzenia i zabawki, nowe nasadzenia zieleni wysokiej i niskiej oraz waloryzacja zieleni istniejącej, uruchomienie i przetestowanie zamontowanych urządzeń i oprogramowania, wykonanie przyłączy: wodociągowego i kanalizacji sanitarnej wraz z opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskaniem wymaganych uzgodnień i pozwoleń, uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.
W ramach zadania przewiduje się:
1.1. budowę parku wodnego u zbiegu ul. Legionów – Warszawska wraz z zagospodarowaniem terenów przyległych obejmującego:
- wodne place zabaw - dla małych i dużych dzieci wraz z sadzawką wodną,
- budynek techniczny,
- budynek magazynowy,
- budynek toalet publicznych,
- elementy zagospodarowania w postaci alejek, placów, ciągów pieszo-jezdnych, wraz z drenażem opaskowym,
- elementy małej architektury, urządzenia i zabawki,
- infrastrukturę techniczną – budowę oświetlenia parkowego, sieci elektrycznej, sanitarnej i wodnej,
- uporządkowanie terenów zielonych, nowe nasadzenia drzew, krzewów, bylin i pnączy,
1.2. zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Legionów w m. Kozienice, obejmującego:
- elementy zagospodarowania w postaci alejek, placów, ciągów pieszo-jezdnych, wraz z drenażem opaskowym,
- elementów małej architektury, urządzenia i zabawki,
- budowę integracyjnego placu zabaw,
- budowę fontanny wraz z podziemnym zbiornikiem technologicznym,
- infrastrukturę techniczną – budowę oświetlenia parkowego, sieci elektrycznej, sanitarnej i wodnej,
- uporządkowanie terenów zielonych, nowe nasadzenia drzew, krzewów, bylin i pnączy,
1.3. wykonanie przyłączy: wodociągowego i kanalizacji sanitarnej wraz z opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskaniem wymaganych uzgodnień i pozwoleń,
1.4. uzyskanie prawomocnych decyzji o pozwoleniu na użytkowanie parku wodnego u zbiegu ul. Legionów-Warszawska i terenu rekreacyjnego przy ul. Legionów.
Zakres robót określony w ust. 1 nie wyczerpuje opisu zakresu robót przewidzianych do wykonania. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa i szczegółowe specyfikacje techniczne, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ . Sposób i warunki realizacji zamówienia określa zał. nr 9 do SWZ Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432112-2 - Kładzenie nawierzchni
45442100-8 - Roboty malarskie
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, że zaoferowane ceny znacznie przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10294091,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12940000,00 PLN
| 2022-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |