Przebudowa budynku Biblioteki Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00169708
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00169708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-20 12:06
- Lokalizacja
- Boguchwała, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ee7bef8-c9ee-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5170109885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00169708 z dnia 2022-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Biblioteki Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691673703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Suszyckich 9
1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boguchwala@podrb.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podrb.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Doradztwo Rolnicze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku Biblioteki Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ee7bef8-c9ee-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00169708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056080/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku Biblioteki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00142704/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.261.04.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie Budynku Biblioteki Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, polegającą na przebudowie dachu, i renowacji elewacji, w oparciu o załączoną dokumentację projektową oraz na zasadach określonych w niniejszej SWZ.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna przedmiotu zamówienia na wykonanie robót, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ, na którą składają się:
a) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
b) Przedmiar robót,
c) Rysunki techniczne.
7. Roboty budowlane prowadzone będą na czynnym obiekcie. Wykonawca ma obowiązek w taki sposób realizować i zabezpieczyć roboty, by nie zakłócać funkcjonowania obiektu.
8. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, zamawiający zaleca dokonania wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się telefonicznie pod numerami tel.: (17) 87 01 504, 723 977 306, 723 977 300 lub e-mail: boguchwala@podrb.pl, lub biuro.podawcze@podrb.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45410000-4 - Tynkowanie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2022-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |