Wykonanie remontu mostu na rzece Młynówce w km 1+800 w m. Lisów, gm. Jedlińsk.
GMINA JEDLIŃSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00170020
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00170020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-20 13:06
- Lokalizacja
- Jedlińsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-31b31c1f-c162-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7962896026
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00170020 z dnia 2022-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu mostu na rzece Młynówce w km 1+800 w m. Lisów, gm. Jedlińsk.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEDLIŃSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223764
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warecka 19
1.5.2.) Miejscowość: Jedlińsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 483213021
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jedlinsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jedlinsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jedlinsk.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu mostu na rzece Młynówce w km 1+800 w m. Lisów, gm. Jedlińsk.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31b31c1f-c162-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00170020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028136/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wykonanie remontu mostu na rzece Młynówce w km 1+800 w msc. Lisów Gmina Jedlińsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129657/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.08.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 198787,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu mostu na rzece Młynówce w km 1+800 w m. Lisów, gm. Jedlińsk.
Planowany remont zlokalizowany jest w miejscowości Lisów w odległości około 200 m od drogi powiatowej przebiegającej przez wieś. Dojazd do obiektu drogą o nawierzchni bitumicznej o długości około 200 m od ww. drogi powiatowej lub od strony południowej
z miejscowości Józefówek przez most na rzece Radomce.
Most niskowodny na rz. Młynówce w miejscowości Lisów posiada parametry:
- długość mostu - 32 m;
- szerokość mostu - 5,0 m;
- podpory pośrednie palowe przestrzenne - 2 szt.
- podpory brzegowe – palowe - 2 szt.
Przeznaczony do ruchu pojazdów osobowych i ciężarowych oraz sprzętu i maszyn rolniczych. Istniejący most stanowi zagrożenie dla użytkowników ze względu na uszkodzenie prawej strony podpór mostu przy styku z drogą, pokładu górnego, barier ochronnych. Zaniżenie mostu na prawym brzegu spowodowane jest korozją biologiczną oczepów, podpór brzegowych, pali i belek nośnych
Most wykonany w technologii drewnianej z elementami stalowymi. Na konstrukcję mostu składają się cztery podpory z dwóch rzędów pali drewnianych, na których wsparto dwie drewniane belki, będące podstawą dla czterech stalowych dwuteowników, na których opierają się drewniane belki nośne.
W ramach remontu przewiduje się:
− całkowite rozebranie prawego przęsła mostu,
− wykonanie nowej podpory brzegowej z pali ø 20 cm na prawym brzegu mostu,
− wykonanie nowego oczepu z nową ścianką oporową i opierzeniami bocznymi,
− wymiana zdegradowanego pokładu górnego mostu z krawędziaków o grubości 5 cm,
− wymiana barier ochronnych mostu z krawędziaków 12x12 cm,
− wymiana części zdegradowanego pokładu dolnego z bali o grubości 10 cm.
Po wykonaniu powyższych zaleceń ujętych w przedmiarze robót i kosztorysie zostaną przywrócone pierwotne parametry mostu.
szczegółowy opis zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęło 4 oferty, najtańsza z ofert nie spełnia wymogów SWZ i podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ( jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia) pozostałe oferty przewyższają kwotę jaką zamawiający ma przeznaczoną na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |