Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. Modernizacja parteru oraz wejścia do budynku przy ul. Piłsudskiego 8 w Łodzi

Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00170749
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00170749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-20 16:46
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc26c67d-c55e-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
7251913109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne hydrauliczneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwiInstalowanie przegródKładzenie podłógRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00170749 z dnia 2022-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. Modernizacja parteru oraz wejścia do budynku przy ul. Piłsudskiego 8 w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100134708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kamińskiego 7/9

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-427

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@znwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.znwl.pl; http://www.znwl.samorzady.pl; https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. Modernizacja parteru oraz wejścia do budynku przy ul. Piłsudskiego 8 w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc26c67d-c55e-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00170749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007153/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja parteru oraz wejścia do budynku przy ul. Piłsudskiego 8

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141801/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.190.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 960266,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na modernizacji parteru oraz wejścia do budynku przy al. Piłsudskiego 8 w Łodzi w ramach realizacji zadania pn. Modernizacja parteru oraz wejścia do budynku przy ul. Piłsudskiego 8 w Łodzi. Zakres robót obejmuje w szczególności: modernizację wydzielonego obszaru części biurowej parteru oraz strefy zewnętrznej głównego wejścia do budynku wraz ze schodami i podjazdem dla osób niepełnosprawnych; wymianę sufitu podwieszonego wraz z wymianą oświetlenia w części podcieni, łącznie z modernizacją filarów usytuowanych na froncie budynku; modernizację części parkingowej usytuowanej w tylnej części budynku; modernizację pomieszczeń usytuowanych w poziomie parteru; wymianę bram ppoż. odcinających z obu stron przedsionek wind wraz z podłączeniem do systemu ochrony ppoż. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421141-4 - Instalowanie przegród

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta.
2022-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane