JEDNORAZOWA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH I MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH DZ-23/159/21
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00171434
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-23 10:47
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160010761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneSprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Zestawy diagnostyczne
Wykonawcy
64 przyznane
ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
6210,53 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4214,03 PLN'LGC STANDARDS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
3114,36 PLN'LGC STANDARDS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
797,04 PLN'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2511,66 PLNBIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4286,83 PLNAnalitykEwa KowalczykWarszawa, PL
34 388,96 PLNALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
7644,45 PLNLAB-JOT LTD. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
599,18 PLNAQUA LAB A.SIERZPUTOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
599,18 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
106,09 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
1906,5 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
12 309,84 PLNLabiol.PL Emilia Zysk - PudaWarszawa, PL
12 098,28 PLNLAB-JOT LTD. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
1481,29 PLN"PROSPECTA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 054 PLNPromega Gessellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH)Walldorf, DE
1896,48 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
1651,1 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
727,06 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
645,75 PLN'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
4158,02 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
7892,39 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4211,05 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 399,61 PLNBIOMEDICA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
13 173,3 PLNALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2268 PLNPhenomenex Ltd Deutschland , NiemcyMannheim, DE
1968,7 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
2092,5 PLNALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 273,47 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
3349,28 PLNLC Kolor Lidia Chmurkowska - CichowlasWarszawa, PL
2413,99 PLN'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5396,88 PLNALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9456,48 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2147,9 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
1660,5 PLN'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
103,68 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
10 934,7 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
123 PLNIN2LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
100 428,27 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3166,02 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
333,83 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
1574,4 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
3099,6 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
816,72 PLNAGA ANALYTICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3297,63 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
7380 PLNALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2928,96 PLNPAWEŁ MRÓZEKWarszawa, PL
4536 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2039,06 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
2152,5 PLNAMEX-CP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
2122,71 PLNLINEGAL CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBlizne Łaszczyńskiego, PL
258,3 PLNALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
246 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
562,85 PLN"PROSPECTA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2091 PLNANETA LUDWIGLegnica, PL
71,34 PLNAGA ANALYTICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
492 PLNLIDIA CHMURKOWSKA-CICHOWLASWarszawa, PL
2911,16 PLNBiuro Handlowo - Techniczno Animal Trade Sp. z o.o.Warszawa, PL
50 436 PLNPPH Eskulap M. Furyk J. Matłosz Sp. j.Gliwice, PL
17 062,56 PLNQIAGEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
18 597,6 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
17 549,64 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
11 788,32 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 235,41 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.