Remont drogi gminnej nr 107760L Zabłocie-Olszowiec od km 0+500 do km 1+020 w miejscowości Zabłocie
GMINA MARKUSZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00171541
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00171541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-23 11:17
- Lokalizacja
- Markuszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-969aa45c-bc82-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7162665615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00171541 z dnia 2022-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 107760L Zabłocie-Olszowiec od km 0+500 do km 1+020 w miejscowości Zabłocie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKUSZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019603
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marka Sobieskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Markuszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-173
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@markuszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.markuszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminamarkuszow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 107760L Zabłocie-Olszowiec od km 0+500 do km 1+020 w miejscowości Zabłocie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-969aa45c-bc82-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036880/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont drogi gminnej nr 107760L Zabłocie-Olszowiec od km 0+500 do km 1+020 w miejscowości Zabłocie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123830/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest remont drogi gminnej nr 107760L Zabłocie-Olszowiec od 0+500 do km 1+020 na działce o nr ewid. 698 położonej w m. Zabłocie. Zakres robót obejmuje wykonanie remontu istniejącej nawierzchni jezdni poprzez wykonanie w-wy wyrównawczej z betonu asfaltowego i lokalnie wyrównanie zagłębień w istniejącej jezdni i podbudowie kruszywem łamanym oraz wykonanie nowej w-wy ścieralnej jezdni z betonu asfaltowego. Remontem objęte zostaną również pobocza ziemne (zawyżone, zaniżone, nieregularne szer.) poprzez wyprofilowanie i wzmocnienie kruszywem łamanym.
Remont powyższego odcinka drogi swoim zakresem obejmuje:
-Roboty przygotowawcze;
-Wykonanie frezowania istniejącej jezdni;
-Wykonanie w-wy wyrównawczej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie;
-Wykonanie w-wy wyrównawczej (profilującej) z betonu asfaltowego;
-Wykonanie w-wy ścieralnej z betonu asfaltowego;
-Wykonanie wzmocnienia pobocza gruntowego kruszywem łamanym o szerokości 0.75 m i grubości 20cm na powierzchni 615 m2;
-Plantowanie zieleńca przylegającego do poboczy o szer.0,50m na powierzchni -410m2;
-Oznakowanie pionowe i poziome wg Projektu Stałej organizacji ruchu;
-Roboty porządkowe
Zestawienie podstawowych parametrów:
-Klasa techniczna drogi – D,
-Długość odcinka drogi: 0,520m
-Przekrój jezdni: szlakowy;
-Kategoria ruchu – KR-2
-Szerokość jezdni: 5,00 m
-Szerokość pobocza – 0,75 m
-Prędkość projektowa Vp=30km/h
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341485,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477965,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341485,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowy Dróg i Mostów Bartłomiej Zadura
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162650849
7.3.4) Miejscowość: Góry 85A
7.3.5) Kod pocztowy: 24-173
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341485,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2022-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |