Remont- dostawa i montaż drzwi wewnętrznych w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 1
SĄD REJONOWY W TRZCIANCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00171583
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00171583/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-05-23 11:26
- Lokalizacja
- Trzcianka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26fadebc-d032-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
- Identyfikator
- 7631470724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00171583 z dnia 2022-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont- dostawa i montaż drzwi wewnętrznych w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W TRZCIANCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Staszica 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzcianka
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-980
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 67 352 89 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.dyrektora@trzcianka.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzcianka.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.trzcianka.sr.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont- dostawa i montaż drzwi wewnętrznych w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26fadebc-d032-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00075283/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń w budynkach Sądu Rejonowego w Trzciance położonych przy ul. Staszica 1 i 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150441/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D-360-11/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont – dostawa i montaż drzwi wewnętrznych w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance położonego przy ul. Staszica 1:
a/ wykucie z muru starych ościeżnic drewnianych o powierzchni ponad 2 m² - 4 szt. ościeżnic ( 2 szt. na I piętrze budynku i 2 szt. na II piętrze budynku) : wysokość ościeżnic 211 cm, szerokość futryn na II piętrze to 120 cm, na I piętrze:136 cm z możliwością ich skorygowania (powiększenia lub zmniejszenia);
b/ wykonanie tynków na ścianie w miejscach po ościeżnicach oraz uzupełnienie ścian zaprawą cementowo-wapienną oraz wykonanie innych czynności w celu wygładzenia miejsc po ościeżnicach ( 4 miejsca) ;
c/ zamontowanie 4 szt. drzwi szklanych ( 2 szt. na I piętrze budynku i 2 szt. na II piętrze budynku) wykonanych na wzór drzwi znajdujących się na parterze budynku z zamkami drzwiowymi, które umożliwią w terminie późniejszym zamontowanie systemu kontroli dostępu.
Przedmiotem zamówienia jest także likwidacja i utylizacja na koszt Wykonawcy elementów zdemontowanych i nie nadających się do dalszego użycia, uporządkowanie najbliższego otoczenia podczas wykonywanych prac i po ich zakończeniu w celu możliwości normalnego funkcjonowania w pozostałych pomieszczeniach Sądu, odpowiednie zabezpieczanie terenu prac remontowych .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421131-1 - Instalowanie drzwi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważniono na podstawie art.255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2021.1129,1598) - nie złożono żadnej oferty.| 2022-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |