Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Osiek
GMINA OSIEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00171618
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00171618/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-23 11:31
- Lokalizacja
- Osiek, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a43d5e3-c55c-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5921646366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00171618 z dnia 2022-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Osiek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675681
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kwiatowa 30
1.5.2.) Miejscowość: Osiek
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-221
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@osiek.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osiek.gda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_gda1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Osiek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a43d5e3-c55c-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171618
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010137/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Osiek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146805/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
BUDOWA DRÓG GMINNYCH W OSIEKU W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – wykonawczej, Wykonanie robót budowlanych, Dokonanie zgłoszenia zakończenia robót budowlanych/uzyskanie pozwolenia na użytkowanie we właściwym nadzorze budowlanym:
1) ul. Poprzeczna o łącznej długości 451,68 mb i nawierzchni bitumicznej do skrzyżowania z ulicą Długą oraz o nawierzchni z kostki betonowej w kolorze szarym na pozostałym odcinku. Szerokość jezdni ulicy Poprzecznej wynosi 5,0 m i została zwiększona na łukach poziomych. Wzdłuż ulicy zaprojektowano jednostronny chodnik o szerokości 2,0 m i nawierzchni z kostki betonowej w kolorze szarym.
2) ul. Długa o łącznej długości 632,25 mb i nawierzchni z kostki betonowej w kolorze szarym do skrzyżowania z ulicą Poprzecznej oraz nawierzchni bitumicznej na pozostałym odcinku. Szerokość jezdni ulicy Długiej wynosi 5,5 m i została zwiększona na łukach poziomych. Wzdłuż ulicy zaprojektowano jednostronny chodnik o szerokości 2,0 m i nawierzchni z kostki betonowej w kolorze szarym.
3) Droga dojazdowa oznaczoną jako 024KDD o długości 88,60 mb i nawierzchni z kostki betonowej oraz miejscem do zawracania pojazdów wykonanym z ażurowej płyty betonowej. Szerokość nawierzchni jezdni wynosi 5.0 m
4) ul. Łąkowa o łącznej długości 269,19 mb i nawierzchni z kostki betonowej w
kolorze szarym. Miejsca do zawracania pojazdów zostały zaprojektowane z ażurowej płyty betonowej. Szerokość jezdni ulicy Łąkowej wynosi 5,0 m i została zwiększona na łukach poziomych.
5) ul. Strażacka podzieloną na trzy odcinki o łącznej długości 212,52 mb i nawierzchni z kostki betonowej w kolorze szarym. Szerokość jezdni ulicy Strażackiej wynosi 5,0 m i została zwiększona na łukach poziomych.
6) ul. Krótka o długości 229,14 mb i nawierzchni bitumicznej. Szerokość jezdni ulicy Krótkiej wynosi 5,5 m. Wzdłuż ulicy zaprojektowano jednostronny chodnik o szerokości 2,0 m i nawierzchni z kostki betonowej w kolorze szarym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 3296047 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W OSIEKU, OSIEDLE POLNE, UL. WCZASOWA, UL. ZAMKOWA1) Przebudowa drogi gminnej w Osieku, Osiedle Polne wraz z przebudową skrzyżowania drogi gminnej z drogą wojewódzką,
2) Przebudowa drogi gminnej w Osieku, ul. Wczasowa wraz z przebudową skrzyżowania drogi gminnej z drogą wojewódzka
3) Przebudowa drogi gminnej w Osieku, ul. Zamkowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 868347 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W GŁUCHEM, KARSZANKU, JASZCZERZU i OSIEKU, UL. ZIELONAPrzedmiotem zamówienia jest:
1) Przebudowa drogi gminnej w Karszanku wraz z przebudową skrzyżowania drogi gminnej z drogą powiatową
2) Przebudowa drogi gminnej w Głuchem
3) Przebudowa drogi gminnej w Jaszczerzu wraz z przebudową zjazdu z drogi wojewódzkiej,
4) Przebudowa drogi gminnej w Osieku, ul. Zielona
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 2291805 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH WE WIERZBINACH I W OSIEKU, UL. LEŚNA I UL. ZA JEZIOREMPrzedmiotem zamówienia jest:
1) Przebudowa drogi gminnej w Wierzbinach wraz z przebudową skrzyżowania drogi gminnej z drogą powiatową
2) Przebudowa drogi gminnej w Osieku, ul. Za Jeziorem wraz z przebudową skrzyżowania drogi gminnej z drogą wojewódzką
3) Przebudowa drogi gminnej w Osieku, ul. Leśna wraz z przebudową skrzyżowania drogi gminnej z drogą wojewódzką,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 1650165 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9145203,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1044860,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2453562,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1801331,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |