„Dostawa paliw płynnych, gazu oraz AdBlue na rok 2025.”

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00675540
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00675540/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-30 08:06
Lokalizacja
Szamotuły, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd9b574f-b470-42bd-a3be-6a64c69a13a2
Identyfikator
7871813833
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PaliwaOlej napędowyBenzyna bezołowiowaPropan i butanDodatki chemiczne

Wykonawcy

1 przyznane

'MAC-BENZ' MACIEJ I BARBARA KŁACZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNASzamotuły, PL · lot 0
163 976 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675540 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa paliw płynnych, gazu oraz AdBlue na rok 2025.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631277227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 6

1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 795-515-082

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kosickas@zdp-szamotuly.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp-szamotuly.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd9b574f-b470-42bd-a3be-6a64c69a13a2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarząd drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa paliw płynnych, gazu oraz AdBlue na rok 2025.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd9b574f-b470-42bd-a3be-6a64c69a13a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675540

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044204/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa paliw płynnych, gazu oraz AdBlue na rok 2025.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618298

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje zakup paliw oraz dodatków do paliw (ON, Pb95, gaz butan-propan
w butlach 11kg, paliwo LPG, dodatek AdBlue) na stacji paliw wykonawcy z uwzględnieniem następujących zasad:
• bezgotówkowa sprzedaż paliw musi umożliwić prowadzenie ewidencji pobranego paliwa dla poszczególnych pojazdów z podaniem daty tankowania, miejsca tankowania, ilości pobranego paliwa,
• tankowanie paliwa do kanistrów dla urządzeń posiadających zbiorniki o małych pojemnościach,
• tankowanie pojazdów 24/7 na terenie miasta Szamotuły (Zamawiający nie posiada magazynu paliw, stąd musi korzystać ze stacji, którą dysponuje Wykonawca).

Orientacyjne zapotrzebowanie na paliwa w roku 2025 wynosi:
- benzyna bezołowiowa 95 – 2 500 litrów
- olej napędowy letni – 24 000 litrów
- gaz butan-propan w butlach 11 kg: 12
- gaz LPG: 1000 l
- AdBlue: 200 l

1) Wspólny Słownik Zamówień CPV:
09132100-4 – benzyna bezołowiowa,
09134100-8 – olej napędowy,
09122000-0 – propan i butan,
24957000-7 – dodatki chemiczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134100-8 - Olej napędowy

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

09122000-0 - Propan i butan

24957000-7 - Dodatki chemiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163976,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163976,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163976,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAC-BENZ Maciej i Barbara Kłaczkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7870006668

7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 72 A

7.3.4) Miejscowość: Szamotuły

7.3.5) Kod pocztowy: 64-500

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163976,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy