Przebudowa amfiteatru oraz instalacja PV na budynku Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach
Gmina Masłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00171701
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00171701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-23 11:55
- Lokalizacja
- Masłów Pierwszy, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2dddec3f-ab73-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6572538821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00171701 z dnia 2022-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa amfiteatru oraz instalacja PV na budynku Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Masłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 2
1.5.2.) Miejscowość: Masłów Pierwszy
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-001
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 311 00 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@maslow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.maslow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa amfiteatru oraz instalacja PV na budynku Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dddec3f-ab73-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049320/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa amfiteatru przy CEIK Szklany Dom w Ciekotach oraz zakup wyposażenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Przebudowa amfiteatru przy Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach oraz zakup wyposażenia” dofinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097743/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BiGP.271.20.2022.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 177630,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu utwardzenia terenu, przebudowie schodów terenowych, renowacji siedzisk trybun oraz montażu kompletnej instalacji
PV na dachu budynku.
Miejsce realizacji: Ciekoty, dz. nr 258/2, obręb 0003 Ciekoty, gm. Masłów.
Zakres zadań:
przeprowadzenie prac przebudowy schodów prowadzących na widownię amfiteatru oraz utwardzenie terenu w celu zapewnienia bezpiecznego poruszania się po obiekcie. Schody powinny być wykonane z łupka szarogłazowego, nieregularnego na zaprawie cementowo-piaskowej wraz z obrzeżami betonowymi grubości 6 cm. Teren utwardzony powinien zostać wykonany z łupka szarogłazowego, nieregularnego na zaprawie cementowo - wapiennej. Krawędzie powinny być zabezpieczone obrzeżami betonowymi grubości 6 cm;
renowacja siedzisk trybun. Wymiana istniejących elementów drewnianych siedzisk oraz renowację stalowych elementów mocujących. W ramach renowacji siedzisk przewiduje się ponadto: demontaż istniejących elementów drewnianych, oczyszczenie i malowanie kątowników i płaskowników łączących drewniane elementy z betonowymi podporami, farbami do powierzchni stalowych przeznaczonymi do zewnętrznego zastosowania, montaż drewnianych elementów siedzisk wykonanych z krawędziaków dębowych
lub modrzewiowych o przekroju 70 x 70 mm;
montaż kompletnej instalacji PV na dachu budynku o mocy 11,10 kWp zbudowanej
z 30 paneli 370 Wp. Moduły będą zlokalizowane na dachu budynku na konstrukcjach systemowych kotwionych do konstrukcji poszycia skierowane na stronę południową pod kątem 11,3st. do pow. ziemi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178350,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178350,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.U.H. „BRUK-MET” Adam Ziomek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 663 156 35 57
7.3.4) Miejscowość: Bodzentyn
7.3.5) Kod pocztowy: 26-010
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178350,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |