Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Wola Kuźniewska - Gmina Wielgomłyny i obrębu Kletnia - Gmina Gomunice, powiat radomszczański, województwo łódzkie z podziałem na części

Powiat Radomszczański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00675545
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00675545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-30 08:07
Lokalizacja
Radomsko, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8cc72913-0c1e-4d03-a5e3-6e573354e0c9
Identyfikator
7722261699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Cyfrowe mapy katastralneUsługi pomiaroweUsługi badań katastralnychUsługi przetwarzania danych

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG GEODEZYJNO-PROJEKTOWYCH "GEOMIAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
197 648,7 PLN
ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH "PRYZMAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
217 895,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675545 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Wola Kuźniewska - Gmina Wielgomłyny i obrębu Kletnia - Gmina Gomunice, powiat radomszczański, województwo łódzkie z podziałem na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomszczański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leszka Czarnego 22

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 6858944

1.5.8.) Numer faksu: 44 6834335

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radomszczanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radomszczanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/992517

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Wola Kuźniewska - Gmina Wielgomłyny i obrębu Kletnia - Gmina Gomunice, powiat radomszczański, województwo łódzkie z podziałem na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cc72913-0c1e-4d03-a5e3-6e573354e0c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043152/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Wola Kuźniewska – Gmina Wielgomłyny i obrębu Kletnia – Gmina Gomunice, powiat radomszczański, województwo łódzkie z podziałem na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585514

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WP.272.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 346341,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Wola Kuźniewska (101213_2.0019) Gmina Wielgomłyny, powiat radomszczański, województwo łódzkie zgodnie z treścią art. 24a Ustawy z 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1151 ze zm.).
Wykonawca dostarczy we własnym zakresie i na własny koszt wszystkie materiały niezbędne do wykonania umowy oraz poniesie koszty wszystkich czynności wymaganych przepisami prawa, w tym wyłożenia projektu operatu opisowo-kartograficznego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 9a do SWZ - Warunki techniczne dla Części 1 zamówienia, który obejmuje wizualizację graficzną, wykaz działek objętych modernizacją ewidencji gruntów i budynków, dziennik robót, wykaz zmian danych ewidencyjnych dotyczących budynku, analizę materiałów źródłowych i uzgodnienia dotyczące zakresu wykorzystania tych materiałów.
3. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, opisane w Rozdziale 14 pkt 14.1.2. SWZ. Minimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.
4. Zamawiający wymaga by czynności związane z realizacją zamówienia tj. prace terenowe dotyczące przedmiotu zamówienia, między innymi takie jak: wykonanie pomiaru sytuacyjnego w terenie, sporządzenie mapy wywiadu terenowego oraz prace kameralne dotyczące przedmiotu zamówienia, między innymi takie jak: wykonanie obliczeń, badanie ksiąg wieczystych, przygotowanie dokumentacji dla Zamawiającego, skompletowanie operatu technicznego wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.). Osoby wymienione w zdaniu pierwszym nie mogą wykonywać żadnych czynności bez zatrudnienia w ramach stosunku pracy u Wykonawcy, Podwykonawców usług. Wykonawca, Podwykonawcy i dalsi podwykonawcy uwzględnią w umowach zawieranych w związku z wykonaniem niniejszej umowy koszty pracy, których wartość nie może być niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za prace (t.j. Dz. U. 2020 r. poz. 2207 ze zm.).
5. Postanowienia dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wymagań określonych w art. 95 ust. 1 ustawy, zostały określone w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30221000-4 - Cyfrowe mapy katastralne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.5.) Wartość części: 165853,66 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Kletnia (101204_2.0005) Gmina Gomunice, powiat radomszczański, województwo łódzkie zgodnie z treścią art. 24a Ustawy z 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1151 ze zm.).
Wykonawca dostarczy we własnym zakresie i na własny koszt wszystkie materiały niezbędne do wykonania umowy oraz poniesie koszty wszystkich czynności wymaganych przepisami prawa, w tym wyłożenia projektu operatu opisowo-kartograficznego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 9b do SWZ - Warunki techniczne dla Części 2 zamówienia, który obejmuje wizualizację graficzną, wykaz działek objętych modernizacją ewidencji gruntów i budynków, dziennik robót, wykaz zmian danych ewidencyjnych dotyczących budynku, analizę materiałów źródłowych i uzgodnienia dotyczące zakresu wykorzystania tych materiałów.
3. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, opisane w Rozdziale 14 pkt 14.1.2. SWZ. Minimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.
4. Zamawiający wymaga by czynności związane z realizacją zamówienia tj. prace terenowe dotyczące przedmiotu zamówienia, między innymi takie jak: wykonanie pomiaru sytuacyjnego w terenie, sporządzenie mapy wywiadu terenowego oraz prace kameralne dotyczące przedmiotu zamówienia, między innymi takie jak: wykonanie obliczeń, badanie ksiąg wieczystych, przygotowanie dokumentacji dla Zamawiającego, skompletowanie operatu technicznego wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.). Osoby wymienione w zdaniu pierwszym nie mogą wykonywać żadnych czynności bez zatrudnienia w ramach stosunku pracy u Wykonawcy, Podwykonawców usług. Wykonawca, Podwykonawcy i dalsi podwykonawcy uwzględnią w umowach zawieranych w związku z wykonaniem niniejszej umowy koszty pracy, których wartość nie może być niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za prace (t.j. Dz. U. 2020 r. poz. 2207 ze zm.).
5. Postanowienia dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wymagań określonych w art. 95 ust. 1 ustawy, zostały określone w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30221000-4 - Cyfrowe mapy katastralne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.5.) Wartość części: 180487,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197648,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253380,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197648,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Projektowych „GEOMIAR” Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7920003549

7.3.3) Ulica: Kościuszki 35

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część prac związanych m.in. z: analizą istniejących materiałów zasobu, pozyskaniem danych dotyczących przebiegu granic działek ewid., przygotowaniem roboczej mapy ewidencyjnej itp.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197648,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217895,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253380,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217895,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” Sp. z o. o. reprezentowany przez Zenona Kuleszę - Prezesa Zarządu Lidera Konsorcjum

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ECO-BART Sp. z o. o. - Członek konsorcjum, Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” – inż. Zenon Kulesza - Członek konsorcjum

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242329798

7.3.3) Ulica: Aluzyjna 19 lok. 26

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-149

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217895,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi