Remont cząstkowy nawierzchni bit. dróg gminnych przy użyciu emulsji asfalt. modyf. w ilości 12 t wraz z grysami przy zastos. remontera oraz istniejącej nawierzchni masą mineralno-bit w ilości 20t.
Gmina Jordanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00172205
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00172205/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-23 13:25
- Lokalizacja
- Jordanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e437fa53-c54d-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5521586100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00172205 z dnia 2022-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bit. dróg gminnych przy użyciu emulsji asfalt. modyf. w ilości 12 t wraz z grysami przy zastos. remontera oraz istniejącej nawierzchni masą mineralno-bit w ilości 20t.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jordanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Jordanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-240
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina-jordanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmina-jordanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni bit. dróg gminnych przy użyciu emulsji asfalt. modyf. w ilości 12 t wraz z grysami przy zastos. remontera oraz istniejącej nawierzchni masą mineralno-bit w ilości 20t.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e437fa53-c54d-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172205
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027643/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych przy użyciu emulsji asfaltowej modyfikowanej wraz z grysami oraz remont masą mineralno-bitumiczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135480/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 105691,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.
„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych przy użyciu emulsji asfaltowej modyfikowanej K1-65MP w ilości 12 ton wraz z grysami przy zastosowaniu remontera oraz remont istniejącej nawierzchni masą mineralno- bitumiczną w ilości 20 ton w miejscach uszkodzeń.”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych przy zastosowaniu emulsji asfaltowej modyfikowanej i grysów. Przewidywana ilość zużycia emulsji asfaltowej to 12 ton. Remont cząstkowy nawierzchni jest to zabieg techniczny do natychmiastowego wykonania, obejmujący małe powierzchnie, służący usuwaniu uszkodzeń zagrażających bezpieczeństwu ruchu oraz pozwalający na zahamowanie procesu powiększania się uszkodzonej powierzchni i uzyskanie równej nawierzchni. Wykonanie remontów należy wykonywać tylko przy użyciu remonterów. Rozliczenie będzie następowało na podstawie rzeczywistego zużycia materiałów. Remont nawierzchni masą mineralno-asfaltową obejmuje oczyszczenie nawierzchni w miejscach uszkodzeń, w razie potrzeby wyrównanie i uzupełnienie podbudowy tłuczniem oraz uzupełnienie uszkodzeń masą mineralno-asfaltową. Przewidywane zużycie masy mineralno-asfaltowej 20 ton.
Każdorazowy wyjazd w teren należy zgłosić Zamawiającemu. Dla prawidłowego rozliczenia zużycia materiału oraz zakres wykonywanych remontów przed i po zakończonej pracy będzie kontrolowany przez Zamawiającego.
Specyfikację techniczną wykonania robót stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119064,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119064,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119064,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adam Miernik "TRANSCO" Firma Usługowo-Budowlana
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490378476
7.3.3) Ulica: Łętownia 625
7.3.4) Miejscowość: Łętownia
7.3.5) Kod pocztowy: 34-242
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119064,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |