Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Nowy Świat - Hamernicka w mieście Kozienice
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00172273
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00172273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-23 13:37
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa6a12b0-aa95-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00172273 z dnia 2022-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Nowy Świat - Hamernicka w mieście Kozienice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 048 611 71 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Nowy Świat - Hamernicka w mieście Kozienice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa6a12b0-aa95-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025465/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Nowy Świat - Hamernicka w m. Kozienice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095701/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.61.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2176697,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Nowy Świat- Hamernicka w mieście Kozienice.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe, wywóz i utylizacja pozostałości po rozbiórce
2) Roboty przygotowawcze i ziemne,
3) Wycięcie kolidujących krzewów, wywóz i utylizacja pozostałości po wycince,
4) Budowę tężni solankowej,
5) Budowę elementów małej architektury:
a) pergoli,
b) fontanny,
c) ławek z oparciem, ławki z oparciem solarnej, kosze na odpadki, leżaki, stojaki rowerowe; elementy oporujące niewielkie wzniesienia,
d) elementy do zabaw dla dzieci :
zjeżdżalnia,
element wspinaczkowy,
trampolina,
karuzela,
huśtawka,
tablica z regulaminem użytkowania placu zabaw,
6) Budowę ciągów pieszo-jezdnych o nawierzchni:
a) z betonu zacieranego,
b) z płyt prefabrykowanych betonowych,
c) z płytek betonowych bezfazowych,
d) bezpiecznej syntetycznej na placu zabaw,
7) Budowę sieci i instalacji:
a wodociągowej,
b) kanalizacji sanitarnej,
8) Budowę sieci i instalacji elektrycznych:
a) linii kablowej oświetlenia zewnętrznego i oświetlenia terenów rekreacyjnych,
b) linii kablowej zasilającej; zabezpieczenie istniejącej sieci dystrybucyjnej i oświetleniowej,
c) budowa oświetlenia - montaż słupów oświetlenia zewnętrznego i terenu rekreacyjnego z zastosowaniem opraw typu LED
9) Zagospodarowanie terenu zielenią:
a) adaptacja i zabezpieczenie istniejących drzew,
b) przygotowanie podłoża pod nasadzenia,
c) sadzenie drzew, krzewów, bylin i traw ozdobnych,
d) wykonanie trawnika,
e) elementy dodatkowe – zestawy nawadniająco-napowietrzające,
f) wykończenie podłoża pod nasadzeniami korą,
g) zabiegi utrzymaniowe i pielęgnacyjne zieleni w okresie realizacji umowy,
10) Prace porządkowe: uprzątnięcie terenu i otoczenia zajętego na czas prowadzenia robót,
11) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z powykonawczą inwentaryzacją geodezyjną.
12) Przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi i konserwacji tężni i fontanny. Wykonawca przeszkoli osoby wskazane przez Zamawiającego i Użytkownika w zakresie obsługi i eksploatacji wybudowanych instalacji jak również wykona pierwszy rozruch instalacji tężni solankowej i fontanny. Z przeszkolenia należy sporządzić protokół z wyszczególnieniem co było przedmiotem szkolenia i przekazać szczegółowe instrukcje eksploatacyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którąZamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1230000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2810123,07 PLN
| 2022-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |