Dostawa urządzeń i systemów w ramach „Poprawy cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Kępnie i wybranych jednostkach organizacyjnych” II postępowanie
Powiat Kępiński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00675598
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00675598/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-30 08:20
- Lokalizacja
- Kępno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0af1e74a-824e-4698-a214-92f858032b64
- Identyfikator
- 6192019753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675598 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń i systemów w ramach „Poprawy cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Kępnie i wybranych jednostkach organizacyjnych” II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kępiński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Kępno
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 0627828900
1.5.8.) Numer faksu: 0627828901
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkepno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkepno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatkepno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń i systemów w ramach „Poprawy cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Kępnie i wybranych jednostkach organizacyjnych” II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0af1e74a-824e-4698-a214-92f858032b64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675598
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031118/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Cyberbezpieczny samorząd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, działania 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602581
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AB.272.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzeń i systemów w ramach „Poprawy cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Kępnie i wybranych jednostkach organizacyjnych”
Zakres zadania obejmuje: Poprawę cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Kępnie i wybranych jednostkach organizacyjnych: Powiatowym Urzędzie Pracy w Kępnie oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji i danych poprzez wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych Starostwa Powiatowego oraz jednostek. Zakres realizacji zadania jest zgodny z celami FERC 2021-2027 tj, zapewnienie cyberbezpieczeństwa danych.
Starostwa Powiatowego w Kępnie ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno.
Poprawa cyberbezpieczeństwa obejmuje zadania:
1) Przebudowę systemu backup wraz z uzupełnieniem infrastruktury i oprogramowania mającego na celu odzyskiwanie i w przypadku ataku ponowne użycie danych z zapewnieniem cyberodporności i ciągłości działania -
2) Modernizację zasilania,
3) Wprowadzenie systemu SIEM - zapewniającego całościowy wgląd w to, co dzieje się w sieci w czasie rzeczywistym i pomagającego w aktywny sposób w walce z zagrożeniami,
4) Szkolenia z obsługi dostarczonej i wdrożonej infrastruktury przez autoryzowany personel, możliwość szybkiego reagowania w związku z awariami czy też incydentami dot. bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa, gwarantując skuteczność zaimplementowanego rozwiązania jak i stabilność procesów odtworzeniowych w przypadku udanego ataku.
2. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa urządzeń i systemów w ramach „Poprawy
cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Kępnie i wybranych jednostkach organizacyjnych”:
a) Dyskowa macierz wiodąca – szt. 1
b) SIEM- System rozwiązań do analizy logów – szt. 1
c) Zasilacz awaryjny UPS – szt. 1
d) Szkolenie i wsparcie techniczne
3.Szczegółowy opis, parametry i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie Przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) - załącznik Nr 1a i 1 b do SWZ.
4.Wykonawca wypełnia i załącza do oferty załącznik Nr 1b do SWZ (OPZ)
5. Parametry i wymogi dotyczące przedmiotu zamówienia określone w opisie przedmiotu zamówienia jako „wymagane” są bezwzględnie konieczne w oferowanej konfiguracji urządzeń. Niespełnienie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek z opisanych parametrów i określonych wymogów spowoduje odrzucenie oferty, jako niezgodnej z treścią SWZ.
6. Zamawiający określił minimalny okres gwarancji na urządzenia z oprogramowaniem narzędziowym (cały sprzęt) w OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 886707,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 886707,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 886707,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comp S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220001694
7.3.3) Ulica: Jutrzenki
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-230
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 886707,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |