Przebudowa drogi powiatowej N 1370N od miejscowości Siła w km 12+300 do DK 51 w km 15+630-etap I

POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00172526
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00172526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-23 14:24
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d0c7942-cc4a-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
7393019602
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00172526 z dnia 2022-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej N 1370N od miejscowości Siła w km 12+300 do DK 51 w km 15+630-etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510866733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cementowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-429

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 535 66 30

1.5.8.) Numer faksu: 89 535 66 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psd@powiat-olsztynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psd.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/608407

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność wspomagajaca transport lądowy, pozostała

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej N 1370N od miejscowości Siła w km 12+300 do DK 51 w km 15+630-etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d0c7942-cc4a-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031469/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1370N na odcinku od msc. Siła w km 12+300 do DK 51 w km 15+630 - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145564/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.28.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn.: Przebudowa drogi powiatowej Nr 1370N od miejscowości Siła w km 12+300 do DK51 w km 15+630- etap I.
1) Roboty budowlane związane z realizacją przedmiotowego zamówienia będą wykonywane na podstawie pozwolenia na budowę- decyzja Sta/222/2019 z dnia 19.11.2019.
2) Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie dokumentacji projektowej „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1370N od miejscowości Siła w km 12+300 do DK51 w km 15+630” opracowanej przez firmę MAWO-PROJEKT (etap I od km 0+000 – 1+600), projektu stałej organizacji ruchu , specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiaru robót, ustaleń SWZ, oraz zgodnie ze współczesną wiedzą techniczną, obowiązującymi w tym zakresie przepisami, obowiązującymi normami technicznymi, standardami, zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową oraz postanowieniami umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp, z uwagi na fakt, że ceny wszystkich ofert, które zostały złożone w niniejszym postępowaniu przewyższają środki jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tych środków do ceny najkorzystniejszej oferty.
2022-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane