„Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2349C Grochowiska Szlacheckie - Ryszewko w miejscowości Grochowiska Szlacheckie”

Zarząd Dróg Powiatowych w Żninie z siedzibą w Podgórzynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00172596
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00172596/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-23 14:38
Lokalizacja
Żnin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-548af984-9f95-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5621538164
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ BIAŁOBRZYCKIGniezno, PL · lot 0
342 925,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00172596 z dnia 2022-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2349C Grochowiska Szlacheckie - Ryszewko w miejscowości Grochowiska Szlacheckie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Żninie z siedzibą w Podgórzynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092366502

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podgórzyn 62a

1.5.2.) Miejscowość: Żnin

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523020668

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@znin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.powiatzninski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_znin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pełnienie funkcji zarządcy drogi w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych w odniesieniu do dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2349C Grochowiska Szlacheckie - Ryszewko w miejscowości Grochowiska Szlacheckie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-548af984-9f95-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172596

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334693/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2349C Grochowiska Szlacheckie - Ryszewko w miejscowości Grochowiska Szlacheckie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080129/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT 2410.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej
nr 2349C Grochowiska Szlacheckie - Ryszewko w miejscowości Grochowiska Szlacheckie”
STAN PROJEKTOWANY
W ramach przedmiotowego zadania przewiduje się wykonanie budowy chodnika w ramach przebudowy drogi w miejscowości Grochowiska Szlacheckie w ciągu drogi powiatowej nr 2349C Grochowiska Szlacheckie – Gałęzewo na długości 255 m. Zasadniczym zadaniem projektowanej budowy chodnika jest poprawa bezpieczeństwa. Przy istniejącym obecnie natężeniu ruchu jest duże ryzyko wypadkowe dla pieszych poruszających się wzdłuż drogi powiatowej na terenie miejscowości.
ZAKRES ROBÓT OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:
 odtworzenie trasy w terenie;
 rozbiórka istniejących krawężników i obrzeży;
 rozbiórka szczątkowej nawierzchni chodnika z płytek betonowych;
 usunięcie warstwy darniny i istniejącej warstwy odcinającej;
 wykonanie koryta pod obrzeża, zjazdy, nawierzchnię chodnika;
 wykonanie profilowania i zagęszczenie podłoża;
 ustawienie obrzeży chodnikowych na ławie betonowej z oporem;
 ustawienie oporników na ławie betonowej z oporem;
 ułożenie warstw konstrukcyjnych chodnika i zjazdów;
 wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej;
 wykonanie nawierzchni zjazdów strona prawa z kostki betonowej;
 wykonanie nawierzchni zjazdów strona lewa z masy bitumicznej;
 odmulenie rowów,
 wykonanie nakładki bitumicznej nawierzchni;
 wykonanie z tłucznia pobocza drogi oraz zjazdów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz kosztorys ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 342925,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379570,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 342925,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firmy Budowlano-Remontowo-Drogowej Dariusz Białobrzycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841997395

7.3.3) Ulica: os. Kazimierza Wielkiego 14a/1

7.3.4) Miejscowość: Gniezno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 342925,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane