„Rozbudowa drogi gminnej nr 080917C w miejscowości Zduny, Janowo gm. Świedziebnia”
Gmina Świedziebnia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00172667
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00172667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-23 14:53
- Lokalizacja
- Świedziebnia, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a98711bb-af3d-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8741711106
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00172667 z dnia 2022-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi gminnej nr 080917C w miejscowości Zduny, Janowo gm. Świedziebnia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świedziebnia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118454
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 92A
1.5.2.) Miejscowość: Świedziebnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-335
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564938460
1.5.8.) Numer faksu: 564938429
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swiedziebnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiedziebnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa drogi gminnej nr 080917C w miejscowości Zduny, Janowo gm. Świedziebnia”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a98711bb-af3d-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030515/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa drgi gminnej nr 080917C w miejscowości Zduny, Janowo, gm. Świedziebnia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00101793/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3462511,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi gminnej nr 080917C w miejscowości Zduny, Janowo gm. Świedziebnia o długości 3402 m
2. Zakres robót obejmuje:
roboty ziemne w postaci wykonywania wykopów, przemieszczeń, plantowania i wywożenia mas ziemnych, wymianę przepustów drogowych, przebudowę kolidujących odcinków linii teletechnicznej, wykonanie podbudowy, ułożenie warstw betonu asfaltowego, budowę zjazdów, rekultywację terenu oraz wykonanie odwodnienia za pomocą rowów, konstrukcja jezdni zostanie wykonana z warstwy ścieralnej betonu asfaltowego AC 11S o grubości 4cm, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16 W o grubości 4cm, podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechaniczne o frakcji 0/31,5 i łącznej grubości 30cm układanej dwuetapowo, warstwy piasku o grubości 70 cm w miejscach występowania organicznych gruntów słabonośnych (wymiana gruntu), docelowa szerokość jezdni złożonej z dwóch pasów ruchu przeciwnego wyniesie 5 m na odcinkach projektowanego pochylenia dwukierunkowego wynoszącego 2% (profil „daszkowy”) oraz 5,5 m na łuku poziomym, gdzie jednokierunkowe nachylenie jezdni wyniesie 3%. Pobocza o szerokości 0,75 m usypane obustronnie z warstwy kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości 15 cm, po wyprofilowaniu i zagęszczeniu mają uzyskać nachylenie rzędu 8%.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa (opracowanie techniczne, przedmiar, projekt stałej organizacji ruchu). Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową. Z uwagi na to, że umowa na roboty będzie umową ryczałtową, w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji, nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze robót pewnych robót, koniecznych do wykonania na podstawie dokumentacji projektowej, nie zwalnia Wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie projektu budowlanego w cenie umownej. Wykonawca ma prawo skorygować w przedmiarze ilości robót do wielkości według własnych obliczeń na podstawie załączonej dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4917316,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5184880,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4917316,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAR-DAR Marian Tompalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931210838
7.3.3) Ulica: Makówiec 53
7.3.4) Miejscowość: Chrostkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 87-602
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4917316,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-31| 2022-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |