Modernizacja trzech odcinków dróg gminnych na terenie Gminy Osieczna

Gmina Osieczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00172715
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00172715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-23 15:05
Lokalizacja
Osieczna, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-245c3528-b595-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
5922072223
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęWznoszenie barier drogowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

"ROMAR" RESZCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNARokocin, PL · lot 0
335 134,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00172715 z dnia 2022-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja trzech odcinków dróg gminnych na terenie Gminy Osieczna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osieczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675735

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac 1000-lecia 1

1.5.2.) Miejscowość: Osieczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-242

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@gminaosieczna.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugosieczna.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-osieczna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja trzech odcinków dróg gminnych na terenie Gminy Osieczna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-245c3528-b595-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00067645/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja trzech odcinków dróg gminnych na terenie gminy Osieczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112971/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 305173,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja trzech odcinków dróg gminnych na terenie Gminy Osieczna: ul. Poprzeczna w Szlachcie oraz ul. Kochanowskiego i ul. Kraszewskiego w Osiecznej.

Przedmiot zamówienia udzielany jest w całości (bez podziału na Części).
2. Charakterystyka zadania:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja trzech odcinków dróg na terenie gminy Osieczna:
I. ul. Poprzeczna, Szlachta
Odcinek drogi mieści się w miejscowości Szlachta na działkach drogowych nr 97, 109, 210/1. Projektowana jest droga o nawierzchni z płyt żelbetowych prefabrykowanych podwójnie zbrojonych 100x75x12,5 cm, wraz z poboczami.
W ramach inwestycji przewidziano:
• przebudowa istniejącej drogi gminnej, poprzez wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych prefabrykowanych o szerokości 3,0 m,
• utwardzenie obustronnie poboczy o szerokości 0,50 m z kruszywa łamanego
• oznakowanie pionowe
• roboty porządkowe

Łączna powierzchnia inwestycji wynosi 696,0m2, z czego:
 powierzchnia jezdni: 522,0 m2
 powierzchnia pobocza : 174,0 m2

II. ul. Kraszewskiego, Osieczna

Odcinek drogi mieści się w miejscowości Osieczna na działkach drogowych nr 789/9, 935.
Projektowana jest droga o nawierzchni z płyt żelbetowych prefabrykowanych podwójnie zbrojonych 100x75x12,5 cm, wraz z poboczami.
W ramach inwestycji przewidziano:
• przebudowa istniejącej drogi gminnej, poprzez wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych prefabrykowanych o szerokości 3,0 m,
• utwardzenie obustronnie poboczy o szerokości 0,50 m z kruszywa łamanego
• oznakowanie pionowe
• roboty porządkowe

Łączna powierzchnia inwestycji wynosi 768,0m2, z czego:
 powierzchnia jezdni: 576,0 m2
 powierzchnia pobocza : 192,0 m2

III. ul. Kochanowskiego, Osieczna

Odcinek drogi mieści się w miejscowości Osieczna na działkach drogowych nr 925/1, 935.
Projektowana jest droga o nawierzchni z płyt żelbetowych prefabrykowanych podwójnie zbrojonych 100x75x12,5 cm, wraz z poboczami.
W ramach inwestycji przewidziano:
• przebudowa istniejącej drogi gminnej, poprzez wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych prefabrykowanych o szerokości 3,0 m,
• utwardzenie obustronnie poboczy o szerokości 0,50 m z kruszywa łamanego
• oznakowanie pionowe
• roboty porządkowe

Łączna powierzchnia inwestycji wynosi 948,0m2, z czego:
 powierzchnia jezdni: 711,0 m2
 powierzchnia pobocza : 237,0 m2

Cały zakres inwestycji opisany został w załączniku nr 7: Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335134,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 501439,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335134,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROMAR-RESZCZYŃSCY spółka jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922051474

7.3.4) Miejscowość: Rokocin 2A

7.3.5) Kod pocztowy: 83-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335134,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji przedmiotu zamówienia do 90 dni od dnia zawarcia umowy.
2022-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane