Remont (przebudowa) mostu na Kanale Łączańskim w ciągu drogi gminnej nr 601033K (ul. Lipowa) w miejscowości Jaśkowice

Gmina Skawina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00173499
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00173499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-24 10:12
Lokalizacja
Skawina, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a856efa-bfe1-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
6791023301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Dokumenty

To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00173499 z dnia 2022-05-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont (przebudowa) mostu na Kanale Łączańskim w ciągu drogi gminnej nr 601033K (ul. Lipowa) w miejscowości Jaśkowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skawina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555588

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skawina

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-050

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48122770179

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.mueck@gminaskawina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umigskawina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont (przebudowa) mostu na Kanale Łączańskim w ciągu drogi gminnej nr 601033K (ul. Lipowa) w miejscowości Jaśkowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a856efa-bfe1-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00173499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034471/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa mostu na kanale Łączańskim w ciągu drogi gminnej nr 601033K - ul. Lipowa w miejscowości Jaśkowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127379/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16-2.GK.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont (przebudowa) mostu na Kanale Łączańskim w ciągu drogi gminnej nr 601033K (ul. Lipowa) w miejscowości Jaśkowice, w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia obejmuje: wykonanie dokumentacji projektowej (projekt budowlany i wykonawczy), Szczegółowych Specyfikacji Technicznych i przedmiarów robót, uzyskanie wszelkich wymaganych prawem opinii, uzgodnień i decyzji umożliwiających wykonanie zaprojektowanych robót budowlanych, wykonanie robót budowlanych na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://miniportal.uzp.gov.pl

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129
z późn. zm.), unieważnił przedmiotowe postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-05-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane