Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę ścieżek komunikacyjnych wraz z infrastrukturą podziemną na cmentarzu komunalnym w Małej Nowej Wsi
Gmina Miejska Kętrzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00675713
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00675713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-30 08:44
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d7e40b8-d4e3-4f2b-b02f-de51993a3ef8
- Identyfikator
- 7422051331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00675713 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę ścieżek komunikacyjnych wraz z infrastrukturą podziemną na cmentarzu komunalnym w Małej Nowej Wsi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kętrzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umketrzyn@miastoketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastoketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d7e40b8-d4e3-4f2b-b02f-de51993a3ef81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę ścieżek komunikacyjnych wraz z infrastrukturą podziemną na cmentarzu komunalnym w Małej Nowej Wsi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d7e40b8-d4e3-4f2b-b02f-de51993a3ef8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593421
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.ZP.UM.261.44.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 51765,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej pn. „Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę ścieżek komunikacyjnych wraz z infrastrukturą podziemną na cmentarzu komunalnym w Małej Nowej Wsi” na działkach o numerach 12/1, 23/1, 23/2, 82/2, obręb Mała Nowa Wieś obejmującej:
• branżę drogową – chodniki,
• branżę elektroenergetyczną – oświetlenie chodników,
• branżę sanitarną – doprowadzenie sieci wodociągowej z ujęciami wody - zdroje, zgodnie z postanowieniami SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy obejmującej poniższe:
1) przedłożenie Zamawiającemu do zatwierdzenia projektu wyjściowego (koncepcji), po uzyskaniu akceptacji Zamawiającego, Wykonawca wykona właściwy projekt;
2) uzyskanie na rzecz Zamawiającego wymaganych przepisami Prawa budowlanego i przepisami odrębnymi decyzji, opinii, uzgodnień, zezwoleń, warunków i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie obowiązujących przepisów, niezbędnych ekspertyz, aktualnych map do celów projektowych, wypisów, wyrysów, uzgodnień, warunków przyłączeń, ekspertyz, ocen, badań, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia (w przypadku konieczności), pozwolenia wodno – prawnego (w przypadku konieczności), decyzji lokalizacji inwestycji celu publicznego od Wójta Gminy Kętrzyn.
2. Na wykonanie Dokumentacji projektowej składa się:
1) aktualizacja mapy zasadniczej do celów projektowych,
2) branżowe projekty budowlane i wykonawcze (techniczne) /po 6 egzemplarzy dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
3) projekty rozwiązań kolizji, jeśli zaistnieją kolizje z urządzeniami technicznymi i podziemnymi / po 6 egzemplarzy dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
4) projekt stałej organizacji ruchu /po 6 egzemplarzy dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
5) przedmiary robót dla każdej z branży / po 3 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF, ATH lub KST/,
6) kosztorysy inwestorskie dla każdej z branży / po 3 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF, ATH lub KST/,
7) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót dla każdej z branży / po 2 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
8) informacje bezpieczeństwa i ochrony zdrowia / 6 egzemplarzy w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
9) złożenie kompletnej dokumentacji projektowej do odpowiedniego organu architektoniczno-budowlanego po uzyskaniu akceptacji Zamawiającego w celu uzyskania decyzji pozwolenia na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.).
3. W rozwiązaniach projektowych powinny być wskazane wyroby budowlane dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania. W Dokumentacji projektowej mogą być określone jedynie parametry techniczne i wymagania funkcjonalne zastosowanych wyrobów, bez wskazywania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia wyrobów. W przypadku braku takiej możliwości Wykonawca może wskazać nazwy handlowe typowych wyrobów, ustalając jednocześnie prawo zastosowania wyrobów równoważnych wskazując kryteria równoważności.
4. Wykonawca oświadcza, że wykonanie Dokumentacji projektowej leży w granicach jego możliwości i że nie istnieją żadne przeszkody natury technicznej uniemożliwiające w całości lub w części jej wykonanie.
5. Wymagania techniczne chodnik – branża drogowa do zawarcia w dokumentacji:
1) droga chodnika 510mb +- 10 mb:
a) szerokość chodników z dopuszczonym ruchem karawanu min. 2,8 m,
b) szerokość chodników pomiędzy kwaterami min. 1,8 m,
c) nawierzchnia – kostka betonowa gr. 8 cm typ. STAROBRUK, kolor szary,
d) obrzeża chodnikowe grubości 8 cm, kolor szary.
2) infrastruktura:
a) sieć wodociągowa – rozbudowa – doprowadzenie wody do punktów skrzyżowań chodników wraz ze zdrojami,
b) budowa oświetlenia parkowego,
c) przebudowa sieci innych (o ile zajdzie taka konieczność).
6. Zakres rozbudowy ścieżek komunikacyjnych (koncepcja) przedstawia Mapka poglądowa, która stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
7. Dokumentacja projektowa powinna być kompletna z punktu widzenia jej wykorzystania do opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu na wykonanie robót budowlanych planowanej inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39852,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109839,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39852,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NPI Damian Mielnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 845-184-01-20
7.3.3) Ulica: Teatralna 4/1
7.3.4) Miejscowość: Węgorzewo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-600
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39852,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |